Jõululoosi registratuur


Eelmisel, 2017.aastal esimese blogijate vahelise jõululoosi idee autor ja selle ellu viia Maryliis, kelle blogi pesa aadressiks on nullkulu.ee, tänavu, 2018.aastal seda enam korraldada ei saanud või ei tahtnud.
Selle toreda ürituse eesmärk on, et iga blogija teeb talle juhuslikkuse alusel loositud blogijale jõulupaki, õppides seeläbi blogijat tundma ja mõistma tema postitusi lugedes. Loositulemuse info saadetakse igale blogijale eraldi, seega teab iga blogija, kellele nemad paki tegema peavad, kuid keegi pole kursis sellega, kellelt pakk tuleb. Peale paki kättesaamist tehakse sellest eraldi postitus.
Ja selleks, et sellist toredat üritust mitte raisku lasta, otsustas Mul ei ole blogi selle korraldamise sel aastal enda peale võtta :)  :ok: .
Vormi leiad altpoolt.

 

Mõned uuemad muudatused:

 

  • Osaleda sooviv blogi peab olema avalik. Postitusi vähemalt 15 (kui postitusi vähem, siis on aega enne registreerumise lõppu (vt. punkt 4) neid endale vorpida :ok: :wink: ).
    Jõululoosi toimumise ajal ei tohi blogi sulgeda, muuta privaatseks (ehk panna parooli alla) ega kustutada.
  • Paki minimaalne rahaline väärtus on 15.-€ (ilma postikuluta)
  • Eesti-sisesed pakid peavad olema jõudnud sihtkohta hiljemalt 7.jaanuaril 2018 ja paki hilinemisest mitte teatanud välismaalasel 14.jaanuar 2018. Kes selle tähtaja ületavad või pakki üldse välja ei saada, need tuleval aastal osaleda ei tohi ega saa!
  • Registreerida saab 1.oktoobrist 31.oktoobri kella 23:59-ni. Peale registreerunute ülevaatamist toimub loosimine juhuslikkuse alusel. Iga blogija saab eraldi e-kirja infoga, kellele tuleb pakk teha. Seetõttu on väga tähtis, et kirjutaksite vastavasse lahtrisse kindlasti enda toimiva e-posti aadressi

Registreerimisest ja vormi täitmisest – ära tuleb täita kõik väljad, v.a. vaba vormi lahter, mis on mõeldud täitmiseks sel juhul, kui soovite midagi täpsustada

 

  • Telefoninumbri ette lisage riigi suunakood, kui olete blogija väljastpoolt Eestit!
  • Pakiautomaat lahtrisse kirjutage, missugusesse pakiautomaati pakki soovite (nt.: Tallinn Kristiine Keskuse SmartPosti pakiautomaat või Haapsalu Konsumi Omniva pakiautomaat)