JÄRJEJUTT: Siga metmoloogia

Edgar

Seapoiss Edgar

Mitte kunagi varem ei ole ma järjejuttu kirjutanud (kuigi kui tõsi olla ei ole ma ka üritanud :blush: ). Siiski otsustasin selle oma elus esimest korda teoks teha ja proovida kirjutada oma elu esimest järjejuttu otse blogisse.
Lugu räägib vahva ja koomilise väljamõeldud naljaloo seast nimega Bigi Wigi, kellel oli vaatamata tema inetusele ja lollile arule tormiline elu. Ta jõudis oma elu jooksul näha ja tunda hiilgavaid kuulsusehetki, millest paljud ainult und võivad näha. Bigi Wigi oli loomade ja inimeste maailmas see isik, kes suutis ennast teha unustamatuks igas maailmas;
Peale Bigi Wigi traagilist ja kurba surma saab loo peagetegaseks tema poeg Edgar, hüüdnimedega Siga ja Seapoiss, kes saab teada, et tema armastatu kolib Ameerikasse, et abielluda märulistaar Chuck Norrisega. Muidugi ei ole Seapoiss Edgar sellega karvavõrdki rahul ja nii algabki Edgari kõige pöörasem seiklus läbi Eesti, Euroopa ja tagatipuks läbi Ameerika, mida ta ei unusta ka oma elu viimastel hetkedel.


Märkus! Järjejutus “Siga metmoloogia” kõik aset leidvad juhtumid ja sündmused on välja mõeldud, kuid tegelaskujud ja nimed pole välja mõeldud ning nendel on tegeliku elu ja reaalsete Eesti poliitikutega (inimestega) igasugune seos!