Pildipost

Autor: | 9. mai 2017

Mulle meeldib pildistamine ja üldiselt fotograafia. Paraku muidugi tööle ma sel alal kindlasti ei saaks, kuna pole kogemust ega vastavat väljaõpet, mida selle ala asjatundjad nõuaksid, ent õnneks ei nõua mitte mingeid kogemusi amatöörlik fotograafia. Seega vahelduseks tekstiga (ja videodega) postitustele teen heameelega ühe lihtsa ja tavalise pildipostituse, mis oma teemalt või olemuselt natukene seotud eelmise postitusega, sest lisaks minule ja Armsakese ja looduspiltide leiab kogumikust mõned üksikud pildid Kellist ja Crennast :yes: :wink: .
Eelmisel kuul, aprillikuus, kui olime omavahel ära leppinud, jälle, käisime Armsakesega veidi pikemalt uudistamas meie elupaigast umbes 5-7 kilomeetri kaugusel asuvat Nasvat, kus varem nii põhjalikult olnud ei ole :( . Nii saigi lisaks vaatamisele ja uudistamisele tehtud mitmeid amatöörlikke fotosüüdistusi, mida nüüd Teiega Armsakese lahkel loal ka jagame :ok: :ok2: .

Jälgi mind!

Rehunubo

Vahest meelas, vahest vinge. Vahest saatan, vahest ingel :)
Jälgi mind!

Latest posts by Rehunubo (see all)

(külastatud 73 korda, 1 külastust täna)
Levita!Share on Facebook2Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Share on Reddit0Share on StumbleUpon0Share on Tumblr0

Kommenteeri