Suvi on käes!

Autor: | 10. juuli 2013

Suvi on käes!Päikene paistab ja lõokene lõõrib, kätte on jõudnud suvi.
Ja nii ongi! Ma ei ole küll ammu-ammu midagi kirjutanud, terve juunikuu lausa, häbi häbi mulle, aga see selleks. Nüüd tuleb hoopiski loota ja uskuda, et see suvi tuleb parem ja ilusam, kui eelmine. Siiamaani mulle tundub, et nii on. Väljas on soe, päike paistab, vesi sillerdab nagu kalliskivi päikesekiirte käes. Ja muidugi loodus rõkkab oma iluga. Muidugi selleks, et loodus oleks ilus, õhk, mida hingame, oleks värske ja puhas. Selleks peame meie, inimesed, sellele kaasa aitama. Peame aitama loodust puhtana hoidma.
Ja nii lühikeseks minu juulikuu esimene postitus jääbki. Kelle rõõmuks, kelle kurvastuseks. Kuid et te kurbust ei tunneks, teie tuju soovib parandada Mati “Nuudel” Nuude (nagu ma teda ikka kutsunud olen: Nuudel) oma särava suvelooga.
Ja pidage meelest üht: kuna on suvi, siis võtke sellest viimast, enne kui sügis ja talv peale tuleb. Seega – tehke midagi kasulikku kogu suve, ärge raisake päevavalgust!

Jälgi mind!

Rehunubo

Vahest meelas, vahest vinge. Vahest saatan, vahest ingel :)
Jälgi mind!

Latest posts by Rehunubo (see all)

(külastatud 897 korda, 1 külastust täna)
Levita!Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Share on Reddit0Share on StumbleUpon0Share on Tumblr0

Kommenteeri