Kasutustingimused

Üldine

See on minu, Ailari veebikodu ja kirjutan siin kõigest kõike ja mitte midagi kõigest.

Käesolev veebipäevik on mu isiklik blogi ehk veebipäevik ehk avalik internetipäevik, kus põhirõhk on arvamuste avaldamisel kõige maailmas toimuva ja kõige kohta, millest aga heaks arvan. Postitusi lugedes tuleks arvestada, et selles blogis avaldatud postitused ja materjalid võivad:

  • sisaldada roppusi;
  • sisaldada olematut valet ja peaaegu mitte üldse laimu ;D
  • olla mõeldud huumorina;
  • olla järgimisel tervisele positiivselt ohtlik ja tekitada sõltuvust :yes:
  • sisaldada näpu-, ilu-, stiili-, kirja- ja kõiki teisi maailmas eksisteeerivaid, kuid ka mitte eksisteerivaid vigu :D :P

Vastunäidustamine

Nagu ühes viisakas ja toredas blogis kombeks, on olemas võimalus kommenteerida (loe ka: vastunäidustamine) artikleid ja teisi vaatamis-, kuulamis- ja lugemisväärsusi kõigil viisakatel ja headel inimestel, kes, palun, võiksid vastunäidustusi lisades jääda viisakaks. Blogi lugemine ja sirvimine ei nõua kasutustingimustega nõustumist, küll aga nõuab seda kommeteerimine.

Kõik sisutühjad reklaamsisuga vastunäidustused eemaldan ning prahihunniku moodi sisutühjatest kommentaaridest, mille ainsaks  eesmärgiks on nofollow linkide saamine oma veebisaidile, eemaldan lingid.

Reklaam & külalispostitused

Reklaami tellimiseks kasuta reklaamilehe vormi. Blogisse ei saa teha külalispostitusi.

Autoriõigused

Kasutades blogi (ja teiste erilehtede) materjale, olge palun nii head ja viidake originaalpostituse aadressile või ainult blogi pealehele!

  • Blogis avaldatud luuletused, muinasjutud ja muud Omaloomingu artiklid, mods (loe: modifikatsioonid) on kirjutanud ja loonud Gabriel Eisel (alias Ailar Kaljurand) ja nende avalikult esitamine, reprodutseerimine, kopeerimine ja paljundamine mehaanilisel ja mistahes muul viisil on ilma autori eelneva kirjaliku loata keelatud! Kuid neid võib kasutada, kui viidatakse tagasi originaalpostitusele;
  • Videod ja helifailid  on kokku miksinud samuti Ailar ning nende avalikult esitamine, reprodutseerimine, kopeerimine ja paljundamine mehaanilisel ja mistahes muul viisil on ilma autorite eelneva kirjaliku loata keelatud!
    Viidake helifaile või videoid või pilte kusagil kasutades tagasi blogi pealehele või vastavale omaloomingu lehele.

Omaloomingu videod & muusika

Saidi autori poolt kokku miksitud videodes kasutatud videod, klipid telesarjadest (ja/või filmidest), taustamuusika ja muud helifailid kuuluvad nende tegelikele omanikele.

“Terminaator Web Live!” videodes ja “Terminaator Intro” taustaks kasutatud muusika autoriõigused kuuluvad ansamblile Terminaator (Terminaator Music OÜ) ja kasutatud fotod ja videod nende tegelikele omanikele. Minu poolt oli kõiki neid ainult rõõm kokku miksida :)