Autorist

Tere tulemast mu virtuaalsesse veebikotta, millel nimeks Mul ei ole blogi.
Olen Ailar  (postituste autorina kõik võimalike huvitavate pseudo- ja sünonüümnimedega). Kanna olen kinnitanud Kuressaare linna, kus iga päev tegelen kõigega ja absoluutselt mitte millegagi :)
Meeldib vaadata televiisorist häid naljasaateid, mõnusaid filme. Samuti meeldib mulle luuletuste kirjutamine ja musažanritest ballaadid ja filmimuusika :ok: :) :plaks:
Ka sõpradega saab teinekord chillitud, juttu aetud, pidutsetud;
Bloggimist alustasin esmakordselt aastaid tagasi, nii päris täpselt ei mäletagi, millal. Aga sellest paraku ei tulnud välja midagi, kuna ei teadnud tol ajal, mis see blogimine siis õigupoolest on ja millest seal kirjutada tuleks. Siis jäi asi soiku. Aga 2009aasta maikuus, kui olin veidi targem kui varasematel aastatel, otsustasin uuesti proovida ja… siin ma siis nüüd olengi. Oma täies hiilguses, täiesti lihast ja luust inimesena. Usun, et olen veebipäeviku pidamisega hästi hakkama saanud.

Teie aga olete alati teretulnud siia lehele uusi sissekandeid lugema, videosid vaatama ja vastuväitlema avaldatud materjalile :)

Jälgi mind!

Rehunubo

Vahest meelas, vahest vinge. Vahest saatan, vahest ingel :)
Jälgi mind!

Latest posts by Rehunubo (see all)

Meeldib? Jaga!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Email this to someone

Kommenteeri