Postitused sildiga muusika

Termikas, Termikas, mida sa teed?

Autor: | 15. juuli 2017

Eelmisel kuul, juunikuus, kui sai sõidetud ringi mööda Eestit ja Armsakesega Tallinnas Mustamäe haiglas rinnakasvaja kontrollis käidud, sõitsime Kuressaarde tagasi laupäeval, 17.juunil, sest just sel päeval tähistas ansambel Terminaator oma kolmekümnendat juubelit Kuressaare Lossihoovis vägeva kontserdiga, kus olid kaasa tegevad 2006.aastal Tallinnas arvatavasti Silver Laasi poolt kokku pandud poistepunt Traffic, kellel 10 aasta jooksul ilmunud… Loe edasi »

12 küsimust

Autor: | 24. märts 2016

Täna virtuaalses maailmas ringi sobrades ja meilikaste kontrollides leidsin Jaanika blogist küsimustiku, mille tema omakorda väidetavalt leidis Katri-Helena bloggerist, ning otsustasin ka ise nendele vastata, sest mulle meeldib taolistele küssadele vastata. Nii saavad lugejad minu kohta võib-olla jälle targemaks ja endal on lõbus kirjutada faktidest, millele ehk varem pole tähelepäanu pööranud. Siin aga vastused järgmised… Loe edasi »

Eesti Muusikaauhinnad 2016

Autor: | 16. veebruar 2016

Taaskord on tulnud postituste vahele pikk vahe. Siiski tulenes just selle konkreetse postituse, millest hetkel kirjutan või vähemalt üritan kirjutada, hilinemine JW Playeri rikkega seoses, sest pleierisse lingitud YouTube video ei töötanud. Nüüd aga töötab. Tundub, et lahendus, mille Google otsingu abil leidsin, aitas. Igatahes enam kui pool kuud tagasi oli TV 3 eetris Eesti… Loe edasi »

Talendikud

Autor: | 27. oktoober 2015

Taaskord üle pika aja üks postitus, kus seekord otsustasin jagada Kärdla Ühisgümnaasiumi õpilaste talendikust. Ma ei tea, kas videos olevad noored ise reaalselt mängivad neile usaldatud instrumente. Kui see tõesti nii on, siis tuleb poiste ees müts maha võtta, sest annet neil on. Lugu, mida poisid esitavad, on cover tuntud lastelaulust “Oh Kooliaeg” (seda on… Loe edasi »

Popkoori peost

Autor: | 1. juuli 2015

Tere tulemast EL-i, mis tõenäoliselt, nagu ennustaja Edgar mõned aastad tagasi ennustas (samas kas ikka ennustas? Võib-olla luges mingeid märke ridade vahelt ja võttis kõike loogikaga, mida EL-i puhul saaks teha iga normaalse mõistusega inimene) on lagunemisel. Eks suuremalt jaolt on praegu selle üheks põhjustajaks Kreeka, kellele muideks ka Eesti kantpead eesotsas Jürgen Ligi ja… Loe edasi »

Neljas blogipäev (4/100): Suvi

Autor: | 3. juuli 2014

Tänane ilus päikseline ja tuuleline päev on olnud nii meeletult pikk ja kohati ka närviline, seega oleks hea mõte kuulata vahvat muusikat Eesti oma tõstjalt, ei kelleltki muult kui laululind Mati Nuudelt endalt. Siin siis tema legendaarse laulu “Suvi” remix, mis iseenesest on remixijal üsna armsalt välja tulnud. Aga mis siin enam – nautigem!

Päev, mil saabus jõulukuu

Autor: | 3. detsember 2013

Ongi nii, käes on jõulukuu. Detsember. Viimased päevad on olnud üsna vihmased, natukene tormised ja veidi krõbedad, ka lund ei ole hetkel veel maha sadanud, kuigi ühe korra viivuks väike vaibakene siiski tekkis, aga ega see lumi ka tulemata ei jää. Kui mitte homme viie aasta pärast, siis ülehomme kümne aasta pärast ikka Mõned nädalad… Loe edasi »