Postitused sildiga tervis

Suveõhtu jututeemad: poodide reegel alkovaba jookide müümiseks

By | 27. august 2016

Leian, et ei saa jätta sel teemal kaasa rääkimata. Nimelt sai kuskil kuu aega (või oli see kaks kuud? ) tagasi alguse üleriigiline aktsioon, et mitte enam müüa alkoholivaba õlut, siidrit ja veini alaealistele. Aktsiooniga on kaasa läinud Olerex, Statoil, ABC Supermarkets, Coop, Kaubamaja, Prisma Peremarket, Rimi, Selver ja teised bla bla blad. Samuti ei müüda alaealistele komme,… Loe edasi »

Mis sisaldub Olerexi auto esmaabikomplektis?

By | 11. mai 2016

Kahjuks pole mul olnud võimalust varem postitusi teha , kuna liikusin üsna tõsise terviserikkega haigla ja kodu vahet ja terve ei ole siiani, paranemine võtab veel omajagu aega, ent nüüd saan juba veidi paremini liikuda, ka valusid on vähem. Ja muidugi saan teha uusi blogipostitusi. Igatahes, nagu varem lubatud sai, on see esimene selline tõeline videopostitus, kus piilume,… Loe edasi »

Teine blogipäev (2/100): Raske päev

By | 29. juuni 2014

Mul veidi kurb meel, sest lisaks vihmasele Saaremaa ilmale, kurat võtaks, mis tegelikult on isegi mõnus ja armas, olen jäänud veidi tõbiseks, on nohu ja vaikselt hakkab mõjuma mu silmadele. Ja kui see juhtub, olen pime nagu kana, kellel kirvega pea maha löödud, kuid kes endiselt suudab ringi liikuda. Ja see ei ole üldse hea tunne, kui joodud… Loe edasi »

Head uudised

By | 31. mai 2011

Alati on tore kuulda uudiseid, mis on head uudised. Ja eile, esmaspäeval neid hästi vähekene ka oli. Kõige paremad uudised olid sõbrast, keda eelmise nädala kolmapäeval tabas oma kodu toas kokku kukkumine. Õnneks olin talle mõned päevad varem lubanud, et külastan teda kolmapäeval, kuigi sel päeval üles ärgates ei viitsinud ma kohe minna. Küll oli hea, et mõtlesin… Loe edasi »

Halvad uudised

By | 26. mai 2011

Tänase päeva algus (ainult see lõik, mitte järgmine, järgmine väga kurb :() oli tore, kui ärkasin esmakordselt endalegi teadmata põhjusel pool neli, misjärel kirjutasin Martale, et toon pesumasinale tööd pükste, rohelise tagi ja ühe dressipluuse, mille nimetus vist dressipluus ei ole, näol. Panin asjad kotti ja võtsin suuna linna poole, külastades enne vana sõpra, kellele olin lubanud kolmapäeval… Loe edasi »