Pildimeemi” või “Pildimängu” eesmärgiks on jagada ilusaid, vahvaid või põnevaid fotosid, mis jääksid muidu ehk arvutisügavustesse tolmama.

Nii pääsevad vabaks meile endile kõige rohkem positiivseid või negatiivseid emotsioone või mälestusi tekitavad fotod vabaks arvutisügavuse tolmust ja unustusse vajumisest! :)

“Pildimängu” (“Pildimeemi”) reeglid:

  1. “Pildimäng” (või “Pildimeem”) kestab kümme (10) päeva.
  2. Kutse saatja peab igas postituses ära mainima kutse saaja koos nimega (või nimega, mida saaja blogis või veebilehel kasutab) ja lingiga blogile või veebilehele.
  3. Iga blogija, kellele on saadetud ja kes on aktsepteerinud kutse, peab iga päev lisama mistahes must-valge pildi/foto (ise ei pea olema fotol nähtav ega sellel peal) avalikku blogisse või kodulehele, viidates postituses talle teatepulga andnud blogijale tagasiviitega. Samuti peab postituses ära tooma mängu (meemi) reeglid. Luues eraldi reeglite lehe, tuleb postituses viidata reeglitelehele.
  4. Iga pilti tuleb kommenteerida, mis emotsioone või mälestusi fotoga kaasneb. Soovi korral võib postitust täiendada kas muusikavideo, emotikoni või mis tahes muu väljendusesemega.
  5. Iga päev tuleb peale postituse avaldamist anda teatepulk edasi ühele blogijale lingiga vastava päeva “Pildimängu” postitusele teatepulga saaja viimase postituse kommentaariumis või saates kirja privaatselt, kui tead e-maili aadressi või muud kontakti.
  6. Kutse aktsepeerimiseks tuleb postituse avaldamine teha hiljemalt järgmine päev kell 22:00 alates kutse saamise päevast ja olenemata kellaajast (kui autorid omavahel ei ole kokku leppinud teisiti). Keeldumise korral või postituse mitte tegemisel tuleb kutsesaatjal uues postituses saata kutse ühe blogija asemel kahele. Lubatud on kutse saata meili teel ka varem kellelegi teisele (sel juhul uues postituses uut kutset esitama ei pea, kui kutse saaja nõustus), ent järgmise päeva postituses tuleb uue teatepulga saaja ja selle kutse aktsepteerija ära mainida punkti 2 alusel. Postituse tegemise tähtaja ületamisel enam osaleda ei saa.
  7. Postituse üks siltidest (ka siis, kui silte autor ei kasuta) peab olema pildimeem
Jagage lehekülge

Kommenteeri