Üldine

See on minu, Ailari veebikodu aadresiga www.muleioleblogi.net ja ütlen teile kõigile – tere tulemast minu isiklikku virtuaalsesse veebipessa, kus kirjutan kõigest kõike ja mitte midagi kõigest. Kus avaldan oma isiklikke seisukohti, vahetevahel tõekspidamisi ja ilmselt eksib ära siia mõni minu mõttelised põhimõtted. Või ei kriba absull mitte millestki ega midagi, samas aga kõigest ja kõigist, elusatest ja elututest, loomades ja taimedest, Päikesest ja Kuust. Kõigest, mis mulle meeldib ja ei meeldi. Kes seda teab… :hmm: Võta näpust või tõmba sõrmest…

Mul ei ole blogiKäesolev veebipäevik on mu isiklik blogi ehk veebipäevik ehk avalik päevik, kus põhirõhk on arvamuste avaldamisel kõikvõimalike maailmas toimuva ja kõige muu kohta, millest aga heaks arvan. Lisaks avaldan enda meelest toredaid jutukesi, vahvaid pildikesi ja põnevaid videosid.
Postitusi lugedes peate arvestama, et selles blogis avaldatud postitused ja materjalid võivad:

  • sisaldada roppusi;
  • sisaldada veidikene valet ja praktiliselt mitte üldse laimu ;D
  • olla mõeldud huumorina;
  • olla järgimisel tervisele ohtlikud ja tekitada sõltuvust :yes:
  • sisaldada näpu-, ilu-, stiili-, kirja- ja kõiki teisi maailmas eksisteeerivaid, kuid ka veel mitte eksisteerivaid vigu :D :P

Vastunäidustamine

VastunäidustamineNagu ühes viisakas ja toredas blogis kombeks, annan võimaluse kommenteerida artikleid ja teisi vaatamis-, kuulamis- ja lugemisväärsusi kõigile viisakatele, headele ja muidu vahvatele kodanikele.
Vastunäidustusi lisades palun jääda kõigil viisakusepiiridesse.

Ein tohiKõik reklaamsisuga vastunäidustused, mis sisaldavad väga sisutühje kommentaare, eemaldan ning prahihunniku moodi sisutühjatest kommentaaridest, mille ainsaks  eesmärgiks on nofollow linkide saamine oma veebisaidile, eemaldan lingid.

Privaatsus

PrivaatsusBlogi lugemine ei nõua kasutustingimustega nõustumist, küll aga nõuab seda kommenteerimine.
Vastunäidustuse lisamisel salvestatakse lehekülje andmebaasi nõutud väljade andmed (e-post, nimi) ja kõikide saiti külastatavate arvutite IP-aadressid. Muid andmeid ei salvestata ega koguta.

Reklaam & külalispostitused

ReklaamMul ei ole blogi lehele on võimalik tellida tekst- ja reklaambanneri, kui need ei lähe vastuollu heade tavadega ja Mul ei ole blogi saidi reeglitega. Ka on võimalik postitusreklaam.
Hinnad on kokkuleppel.

Reklaami saab tellida ainult reklaami edastamise vormi kaudu. Samal lehel on kirjas reklaaminõuded.

Tähelepanu!Ajaveebis avaldatud reklaam-, banner- ja tekstreklaamid ei pruugi peegeldada minu tõekspidamisi, eelistusi ja/või arvamusi, seetõttu jätan endale õiguse reklaamitava toodete ja teenuste kohta avaldada nii positiivset kui negatiivset, kuid ka neutraalset arvamust.

Autoriõigused

AutoriõigusedKasutades blogi ja kogu Mul ei ole blogi serveris olevaid materjale, olge palun nii head ja viidake originaalpostituse aadressile või ainult blogi pealehele.
Blogis avaldatud luuletused, muinasjutud ja muud Omaloomingu artiklid, modid (loe: modifikatsioonid) on kirjutanud ja loonud  Gabriel Eisel (alias Ailar Kaljurand) ja nende avalikult esitamine, reprodutseerimine, kopeerimine ja paljundamine mehaanilisel ja mistahes muul viisil on ilma autori eelneva kirjaliku loata, kui pole kokkulepitud teisiti, keelatud.
Nende kasutamine originaalpostitusele viidates pole keelatud;
Videod (s.t. introd ja erinevad mixid) ja helifailid  olen kokku miksinud samuti mina ning nende avalikult esitamine mehaanilisel ja mistahes muul viisil on täielikult lubatud, kui seda ei keela videode ja helifailide tegelikud omanikud.
Viidake helifaile või videoid või pilte kusagil kasutades tagasi blogi pealehele või vastavale omaloomingu lehele.

Omaloomingu videod & muusika

VastunäidustamineSaidi autori poolt kokku miksitud videodes kasutatud videod, klipid telesarjadest (ja/või filmidest), taustamuusika ja muud helifailid kuuluvad nende tegelikele omanikele.

“Terminaator Web Live!” videodes ja “Terminaator Intro” taustaks kasutatud muusika autoriõigused kuuluvad ansamblile Terminaator (Terminaator Music OÜ) ja kasutatud fotod ja videod nende tegelikele omanikele. Minu poolt oli kõiki neid ainult rõõm kokku miksida :)

Jagage lehekülge