Vaevalt kätte jõudnud märts, ilmub välja sopp ja plärts

Mõnusalt kena ilm oli üleeile: kevadsoojus, mida õues liikudes ilma mingite eranditeta tunda oli, päike, mis terve korteri akendest sisse piilus ja selle, isegi õhtul, mingi kuue ajal veel, kui “Sõprade” järjekordset episoodi vaatasin, valgena hoidis, veidikene tuult, mis juukseid sasis ja puulehti liigutas. Mõelda vaid, et aeg läheb nii kiiresti… Pool märtsikuud juba läbi. Alles oli aastavahetus ja Eesti

Loe edasi

Garlic Salsa

Eelnevad päevad on olnud teguderohked. Olen käinud siin ja seal… Muidugi suurem osa mu teguderohketest päevadest on kulunud blogi kujunduse (selle kujunduse, mis hetkel kasutusel on) muutmisele. Otsingulahtri ja -nupu koos sotsiaalvõrgustike logodega viidetega minu kontole, lisasin päise paremasse nurka. Samuti muutsin veidi värve, lisasin lingirulli viiteid juurde ja blogirullis olevaid viiteid vähendasin tohutu suurel määral, mille tagajärjel jäi viiteid

Loe edasi

Naistepäeva eri

Ja ongi saanud läbi järjekordne naistepäev, mida eile enamus naisi kindlasti pidasid süües vastlakukleid ja torti, saades lilli ja meeletutes kogustes õnnitlusi. Ja on veel üks seltskond, kes tähistasid eilset päeva väikese peoga, kust ei puudunud tort, alkohol ja mis kõige tähtsam – peo meeleolus 7 liikmeline jalka meeskond, kuhu kuulusid M & M, Aivi ja Kairi, Evelin ja Rando,

Loe edasi

Tean ainult seda, et ma midagi ei tea

Oeh… Minuga midagi väga ränka vist lahti. Mu pea on tühi nagu tühjaks tehtud prügikast. Ei mingeid mõtteid, millest kirjutada. Mitte midagi. Isegi mitte pauku ega lõhustumist, mitte mingit efekti. Kahju Aga täna käisin Rando pool, kes mulle helistas ja korraks läbi kutsus. Jõime teed, sõime Evelini valmistatud frikadeli suppi, mis oli oi mai gaad kui hea! Kairi, kes muidugi

Loe edasi

Kaks võlurit

Täna oli tore päev, või noh, peaaegu tore. Kuna eelmise kujundusega ei olnud ma sugugi rahul, mitte üldsegi, absoluutselt mitte, otsustasin anda saidile uue välimuse, mis minu arust on nüüd tunduvalt parem ja mis tähtsam – ka ilusam. Kuid hetkel kujundust mul muuta võimalik ei ole, kuna FTP otsustas jamama hakata… Jah, eks mind närib pisike kahtluseuss, et viga ei

Loe edasi

Marley & mina (2/2)

Täna näib tulevat kena ilm, kui arvestada päikesepaistet ja ilusat valget vaipa, mis õues katab igat maalappi ja igat kivikest, nii suurt kui väikest, igat puuoksa ja igat majakatust, kuid mitte arvestada lõdisema ja korterit järgmisel päeval peale kütmist külmkapiks ajavat külma, mis viimase nädala jooksul on olnud kui Antarktis, ainult paarkümmend miinuskraadi vähem kui Antarktises. Seetõttu leidsin, et mu

Loe edasi