/ juuni 15, 2011/ Inimesed & ühiskond, Meelelelahutus/ 0 kommentaari

Nagu kombeks Star FM-i hommikuprogrammi juhtidel Pille Mineval, Ženja Fokinil ning Allan Roosilehel esitada stuudio külalistele 10 maailma kõige raskemat küsimust (kuigi ei ole need nii rasked ühti :wink: ), millele internetiportaal Ask Jeeves ainuksena vastata ei oska. Praeguse seisuga peaks küsimused olema esitatud Eesti oma staaridele Ott Leplandile, Birgit Õigemeelele, Artjom Savitskile, Liis Lemsalule, Mait Malmstenile, Kerttu Rakkele, isegi Sunrise Avenule, Inesele jpt.
Niisiis otsustasin mitu nädalat plaanitud postituse taaskord edasi lükata, et kirjutada valmis hoopiski artikkel kkümnest maailma raskematest küsimustest, millele vastan oma arusaamade, mõtlemise järgi.

1. Kas blondid elavad lõbusamat elu?

Iga üks saab elada lõbusat elu. Lõbusa elu elamiseks ei küsita kellegi käest, kas oled mees või naine, oled sa pikk või lühike, paks või peenike, blond või brünett, tark või loll. Iga üks võiks nautida oma elu ja lõbutseda nii, kuis oskab. Ja vat see ongi lõbus elu, erinevus ainult selles, et kõigil ei ole lõbus ühtemoodi. Seega vastus küsimusele – nii ja naa, oleneb kuidas küsimust tõlgendada ning kas selle all mõeldakse, et lõbusat elu elavad ainult blondiinid või mitte.

2. Mis on elu mõte?

Elu mõte on mõte, mille teada saamiseks pean elama, et saada teada, mis on elu mõte. Võib-olla ongi elumõte elada, et saada teada, mis on elu ja mis mõte?

3. Kas jumal on olemas?

Kelle jaoks on, kelle jaoks ei ole. Minu jaoks isiklikult ei ole! Minu meelest on jutt lihtsalt mingist ülakorruse vanamehest, kes ei julge ennast rahvale näidata. Siinkohal vabandan, kuid mina ei ole nii tark, et oskaksin uskuda jumala olemasollu ilma teda nägemata. Seega on vastus – ei!

4. Milline toiduvalik on parim?

Minu meelest on parimaks toiduvalikuks toit, mis oleks lummav minu kehale ja südamele, vaimule ja hingele, ja muidugi maitsemeelele. Ja seejuures tuleks toitu nautida, alati :wink:

5. Kas kosmoses on elu?

Vist tahaksin öelda ei, ent ei saa, kuna kosmoses on elu, milles kindel olen. Kas Maa ei ole siis üks kosmose osa? Mingist vaatenurkast võttes kindlasti on. Seega, kui kosmoses ei oleks elu, siis ei oleks ju ka mind ega teid, ei oleks loomi ega taimeid. Ei oleks kedagi ega midagi, mis elamiseks või õitsemiseks vajab hapnikku, (tootes või) hingates hiljem välja sellest süsihappegaasi ehk süsinikdioksiidi;

Üks teemasse mitte puutuv jutt kah: nimelt on 15. juunil ( see siis juba täna õhtal) kell 21:23 võimalus näha Kuuvarjutust. Et soovijad – olge siis valmis sel ajal väljas olemas;

6. Kes on maailma populaarseim inimene?

Maailma kuulsaim või/ja populaarseim inimene on inimeste gruppi kuuluv elav hing, kellel on kaks silma ja kaks kõrva, kaks jalga ja kaks kätt (paljudel hoopiski neli silma ;D ), nina ja suu, nibud ja naba, ja kes on suutnud end jäädvustada maailma ajalukku mitte millegi erilisega, kuid mis ometi on jäänud silma paljudele. Seega pakun maailma populaarseimateks inimesteks Michael Jacksoni, Chuck Norrise, Steven Seagali, Oprah ja Neiu K!

7. Mis on armastus?

Armastuse jaoks on inimene mitte keegi. Aga kõikide jaoks on armastus hoopiski keegi teine või kolmas, kes paneb kiiremini lööma südame, särama silmad, näo punastama selle erilise juures, ja ehk isegi tobedalt käituma. Seega on armastus elu üks lahutamatu osa, mis on küll maailma üks suurimaid vägivallatsejaid, kuna tahab endale kas kõike või mitte midagi, kuid mis selle härra või proua Õige leidmisel võib osutuda maailma üheks suurimaks tunneteleegiks, mille kustutamiseks tänapäeva maailmas vett ei jaguks ;D

8. Mis on õnne saladus?

Aga miks peab olema õnnel saladus? Järsku on õnn ise saladus, mis inimesele annab õnne saladuse vastuse siis, kui teda otsitakse ja leitakse õigel ajal õigest kohast. Või hoopiski on õnne saladuseks otsida ja leida õnne saladus, mis kõikidel ei õnnestu, kuid neil, kel õnnestub, avastavad, et õnne saladus ei peitu muus, kui ainult ise õnnelikuks olemises ja teha seda, mida keegi teha soovib. Järsku siis ongi õnne saladus elu elamise saladus. Leia elu elamise saladuse positiivsed omadused ja see avab õnne saladuse, mis kõigil on isemoodi, aga kahtlemata elu parimad hetked, momendid, aastad…, mida keegi tõenäoliselt ei unusta!

9. Milline on parim telesaade?

Aegade jooksul on Eesti telekanalitelt käinud läbi palju toredaid saateid, nii dokumentaal- kui tõsielusarju, nende seas näiteks TV 3-e “Robinsonid” ja “Farm”; Kanal 2-e “Baar” ja “Buss”, kuid mina igatsen taga maailma ainulaadset mälumängu “Kuldvillak” Teet Margna juhtimisel. Minu meelest üks kõvemaid saateid ja mälumänge, mis Eesti telemaaastikul üldse näidatud on. Aga parim telesaade praegu? Sellist ei olegi… vist… igastahes ei koida hetkel ühtegi :blush: :hmm2:

10. Kui kaua sa elad?

Elan täpselt nii kaua, kuni mulle on antud elamiseks aega. Ainult et inimesed ei tea kunagi, millal tuleb öelda igaveseks nägemist. Muidugi ise olen varem arvanud, et elan kuskil kuuekümne aasta lõppu või seitsmekümne aasta algusesse, milles ma muidugi nüüd nii kindel ei ole. Seega pakun enda suremise vanuseks kolmekümne eluaasta algus

Kuid kuidas vastaksite neile küsimistele Teie? Kasutage vastamiseks kommentaariumi!

Jagage postitust

Kommenteeri