/ oktoober 25, 2010/ Inimesed & ühiskond/ 1 kommentaari

Zara Larsson | Allikas: picsdigger.com/keyword/zara larsson/

Kas septembri lõpus või oktoobri alguses (täpset aega ei mäleta :blush:) avastasin YouTubest ühe sensatsioonilise, võrratu 10-aastase superlauluoskusega Rootsi neiu Zara Larssoni, kes osales 2008aastal Rootsi Got Talent võistlusel “Talang 2008” ja pani selle ka ülekaalukalt, ma usun vähemalt nii, kinni. Mulle hakkas ta oma lauluoskuse ja üldse laulmisega seonduvaga tohutult meeldima. Celine Dioni tähelennu laul “My Heart Will Go On” oli Zara esituses erakordne, sensatsiooniline ja igati super. Lisaks on tal ääretult mitmelaineline hääl ja omale toredal moel oskab ta seda edasi anda ja kanda.
Rääkides pikemalt “My Heart Will Go On” loo esitusest, siis enim, no peale Zara esituse muidugi, meeldis mulle kaameratöö. Eriti selle koha pealt, kus esialgu näidatakse neiut otsevaates, aga pinglilt tõustes peaaegu maast pingi teisest otsast. Nu… ma leian, et poleks ehk enam paremini saanud. Aga neiu esitusest rääkides, siis mis mulle veel meeldisid, olid tema kõrged noodid, mis ta oma väga hea häälega laitmatult välja laulis. Võin kindlalt väita, et kui oleksin laulusõnade kirjutaja, kui ma neid oskakskirjutada  ja oleksin veidigi tunnustatud sel alal, ja valdaksin väga heal tasemel inglise (või rootsi) keelt, siis sooviksin kirjutada talle ise ühe loo. Ballaad-rokk sobiks talle ehk.
Esialgu plaanisin lisada ainult loo, aga otsustasin lisada veidi pikema versiooni, mis YouTubest leidus. Veab sellel, kes oskab Rootsi keelt – saab aru, mida kohtunikud räägivad. Ja muideks, see kaameratöö, mida mainisin, siis vaadake videot tähelepanelikult alates 2 minutist. Kirjeldatud kaamera töö laulja, operaatorite ja pingiga peaks kohe kusagil seal alguses olema (mingi 2:04 ehk)

Vaata veel:

Jagage postitust

1 kommentaar

  1. Suurepärane tüdruk :)

Kommenteeri