/ veebruar 16, 2016/ Meelelelahutus/ 0 kommentaari

Eesti Muusikaauhinnad 2016Taaskord :( on tulnud postituste vahele pikk vahe. Siiski tulenes just selle konkreetse postituse, millest hetkel kirjutan või vähemalt üritan kirjutada, hilinemine JW Playeri rikkega seoses, sest pleierisse lingitud YouTube video ei töötanud. Nüüd aga töötab. Tundub, et lahendus, mille Google otsingu abil leidsin, aitas.
Igatahes enam kui pool kuud tagasi oli TV 3 eetris Eesti Muusikaauhindade jagamine, mis sel aastal kandis juba järjekorranumbrit 17. Esinesid järjekordne superstaar Jüri Pootsmann, eestlaste seas armastatud Tanel Padar koos oma bändiga The Sun, elutöö auhinna saanud kultusbänd Justament jt.
Vaatasime seda osaliselt meiegi ning pean endiselt väitma, et mina ei tagane oma arvamusest, et nii kümme aastat tagasi, kui üht muusikaauhindade galat juhtisid tol ajal veel esikoomikutepaar Normann & Milling, oli gala tunduvam huvitavam, lõbusam, julgen isegi väita, et muusikalisem. Nüüdse aja gala ei ole lihtsalt enam see, mis ta oli tol ajal. Ainus hea asi, mis tasuks välja tuua, on mõningad artistid, kelle esitust sel aastal tõega nautisin – Tanel Padar & The Sun, Justamendi popurii nende tuntumatest lugudest ning Liis Lemsalu ja Karl-Erik Taukari popurii erinevatest 2015.aasta Eesti muusikapaladest, mille seas kõlasid paljudele näiteks mullune Eesti Eurovisioonilaul “Goodbye To Yesterday”, mille esitajateks on Stig Rästa ja Elina Born, The Sun’i “Õnne Valem”, Põhja-Tallinna ja Jaagup Kreemi ühiselt esitatud räpplugu “Eiolemulolla”, mis sel aastal osaleb ka Eesti Laulul, Trad.Attack, Cartoon ja Kristel Aaslaid, Leslie Da Bass.
Nagu ikka jagati auhindu 17 eri kategoorias, kus sel aastal võidutses 4 võidetud trofeega Elina Born ja 3 kolme võiduga Trad.Attack.
Allpool mõned toredad muusikalised vahepalad

Jagage postitust

Kommenteeri