/ september 6, 2015/ Meelelelahutus, Tarkvara & Riistvara/ 0 kommentaari

Thomson mikrofonOstsin täna omale mitu kuud edasi lükatud ostu, kus suur soov oli omada arvutiga ühendatavat mikrofoni… Nüüd siis tehtud. Muidugi sai see katsetatud kohe järgi ja otsustasin selle abil sisse laulda ühe imeilusa Terminaatori loo “Raudteejaam”, mis kahjuks hitiks ei saanudki, kuigi oleks võinud, sest loo sõnum on ilus ja südamest otsekohene. Tegin sellest oma versiooni, nagu tegin oma akustilise versiooni nende megahitist “Carmen”. Siiani juba 2002.aastast elas Carmen rahulikku pereelu, mees ja tõenäoliselt kaks last, tüdruk ja poiss, suur valge maja punase katuse ja suure valge aiaga, hoovis ringi jooskmas bernhardiin, nüüd aga tuli Carmen üle pika aja kodust välja avalikkuse ette, sest keegi mõttetu mees nimega Ailar on soovinud esitada temast loo, kus ta kümmekond aastat tagasi hängis pubides ja tantsis klubides ansambel Terminaator suure ja põhilise abiga. Ilma Terminaatorita oleks Carmen Eesti muusika ja Terminaatori austajatele tühi koht, keegi ei teaks, kes see kuradi Carmen on. Igatahes nautige “minu poolset muusikat” ning elage kaasa ühele ilusale ballaadile ja suurimale megahitile, mille Jaagup Kreem arvatavasti koos kultusliku Termika kidramehe Elmar Liitmaaga kirjutanud on – “Carmen”.
(Muideks, Jaagup, kohtusime sinuga Salme poes taaskord pärast pikki-pikki aastaid Saaremaal, oli tore taaskord sinuga vestelda, mis sest, et see kestis heal juhul kõigest paar minutit :( Kurb, et see nii lühikeseks jäi :(
Ja muidugi pealkirja viide minu lauljaks hakkamisel… noh, see ju ka päris tõele ei vasta, sest laulmine ikkagi ei ole mu anne. Areneda oleks väga palju, iseasi kas sellest kasu ka oleks.
Igatahes võib kindlalt väita, et Euronicsist ostetud Thomsoni mikrofon töötab vägagi hästi. Lugude sisselindistamine Audacity, mis on ideaalne muusikaprogramm erinevateks muusikalisteks tegevusteks ja miksideks (näiteks sellega on mul kokkupanud “MacGyver Intro #2” taustamuusika ja loodud “Terminaator Intro” (ja “Terminaator Web Live!”) kolm 10-minutilist introt, kindlasti on neid veelgi), seega läks ost asja ette. Nüüd aga nautige “Raudteejaama” ja Carmenit ;D ning mikrist tehtud paari-kolme klõpsu :ok:


Jagage postitust

Kommenteeri