/ oktoober 21, 2017/ Muu/ 0 kommentaari

Järjekordne kvartal on saanud läbi ja uus alanud, seetõttu otsustasin töötaja privileegina kasutada võimalust taaskord SPA-s käia. Seekord võtsin hoolitsuseks 30-minutilise vabastava massaaži. See on minu esimene professionaalne massaaž kogu elu jooksul. Kunagi varem ei ole ma kuskil massaažis käinud, seda enam oli mul sisemuses pinevus, kuidas see ikkagi on. Kas parem kui jalgpall või parem kui seks, parem kui uni?
Läksin Georg Ots SPA hotelli tipa-tapa kohale, ootasin mõned minutid ning siis suunati ruumi, kus, nagu esimesel käigul, kui tehti kätehoolitsust, lae kõlarist kostus rahulik ja rahustav klassikaline muusika.
Ülakeha paljaks võetud, läksin massaažilauale kõhuli, nägu laua augus. Selja peale pandi soojad rätikud, mis tõesti väga mõnna tunde tekitas. Siis hakkas massöör oma kätega mu selga ja luid mudima, õnneks või kahjuks mitte Hiina massaaž :hmm: . Mudis siit ja mudis sealt, mudis iga kandi pealt :D . Siis, kui neiu parem käsi mu parempoolset abaluud masseerima hakkas, oli see tohutult valus. See on mul mõned aastad olnud aeg-ajalt probleemiks eelkõige valulikkuse poolest, mis mingi aeg iseenesest kaob. Selgus toreda töötaja käest, et liigesed on saanud vähe liikuda, on n-ö kinni “kiilunud” ja igapäevaselt mingis kindlas asendis olemine ei tee liigestele head (no seda teadsin isegi). Seega tuleks rohkem liikuda, istudes erinevaid asendeid proovida, teha kätega tuuleveskit.
Ülejäänud massaaž oli üsnagi valus, praktiliselt kuni lõpuni. Nii ma seda ikkagi ette ei kujutanud :blush: . Uskusin, et see on midagi tõeliselt head, mõnusat, lõõgastavat. Paraku tõden kurbusega :( , et mitte! Jalgpallist, mis mind juba aastaid enam üldse ei koti, oli parem, kuid uni ja kohe kindlasti seks on paremad :wink: (vähemalt praegu). Samas oli see esmakordne käik üldse ja seepärast usun, et järgnevad korrad on paremad. Kui luud ja liigesed lahti saadud ja korralikult liikuma pandud, on vähem valu ja selle arvelt tuleb tõenäoliselt juurde seda mõnu, mida ma sel korral tunda ja kogeda lootsin ja soovisin.
Samuti ei ütle massööri kohta midagi halba. Tegi minu kui massaažist väga kauge inimese seisukohast oma tööd korralikult.

Kuidas on massaažiga kogemused Teil? Arutle kaasa kommentaariumis või Facebooki lehel: facebook.com/muleioleblogi

Jagage postitust

Kommenteeri