/ oktoober 20, 2012/ Filmid & sarjad, Meelelelahutus/ 0 kommentaari

Õhtuleht, varem SL Õhtuleht, Online on vahendanud news.com.au meeskonna kokku pandud tabelit teleseriaalide tunnuslugudest, mis kõrvust kuidagi kaduda ei taha, mida peab võimalikult tihti kuulama. Mina kui suur teemalugude austaja ei saa jätta nimetatud artiklit kommenteerimata, sellele olen lausa kohustatud tegema vastukajaks oma versiooni. Kommenteerides aga Õhtulehe vahendatud lugusid, siis ei oleks ma osanud oodatagi, et “Lembelaev” (“Love Boat”) nimekirjas on. Ja seda lausa III kohal. Mõnusa looga hea sari, mille tegevus toimub laevas nimega Pacific Princess, kus laevameeskond satub alati huvitavatesse ja teinekord ka naljakatesse juhtumitesse. Samuti oli meeldiv leida nimekirjast “Salatoimikud” (“The X-Files”) ja “Beverly Hills, 90210” tunnuslood. Asudes aga asja juurde, siis tegelikult, nagu juba eeldada võiks, on mul väga raske antud TOP-i kokku panna, kuna maailmas on kompositsioonitud väga palju häid teleseriaalide tunnuslugusid, mistõttu ma lugude ees numbreid ei kasuta Ja neid mistahes TOP-st välja jätta on patt. Aga midagi ei ole teha. Lisan Õhtulehele vastukajaks mõned minu meelest kõige paremad teleseriaalide teemalood. Jätan välja “Beverly Hills,90210”, “Lembelaeva” ja “Salatoimikud”, kuna need on Õhtulehes juba auga esindatud.

  • Zorro (ka New World Zorro või New Zorro)

90-ndate telesari, mis jooksis kanalil Family Channel. Diego De La Vegat, kes tegutses kui vaikne rebane saladuslikult Zorrona, kehastas Duncan Regehr. Esmakordselt näitas seriaali TV 1 ja aastakümme hiljem TV 3 ja TV 6. Välja toon kaks versiooni – minu tehtud intro versiooni originaaltunnuslooga ja instrumentaali.


  • Airwolf

“Airwolf” on 80-ndate telesari HiTech helikopterist koodnimega Airwolf (Bell 222), millega Stringfellow oma missioone täidab. Teemalugu suurepärane. Sylvester Levay on teinud märkimisväärselt mõnusa, selline techno bass-boost song. Eesti kanalitest näitas seda TV 3.

Intro

Täispikk lugu

  • Walker, Texase korravalvur

Legendaarne Walker, keda kehastas veel legendaarsem Chuck Norris, andis kurjategijatele õppetunde Kanal2-s ja nüüd Kanal 12-s. Allpool sarja tunnuslugu George McAnthony esituses, intros laulab Norris ja seda üsna teisel viisil. See mu enda kokku pandud sarja intro, muusika esitajaks siis, nagu mainitud, McAnthony ja loo nimeks “The Eyes Of The Ranger”.

  • MacGyver

Imemees MacGyver (Richard Dean Anderson) suutis teha praktiliselt kõigest kõike ja mitte midagi nullist. Eestis jooksis Kanal 2-s ja Kanal 12-s, aga on näidanud ka TV6-s.

Minu kokku pandud intro

  • Vampiiritapja Buffy

Nerf Herderi karm ja trempokas tunnuslugu ulmesugemetega sarjale “Vampiiritapja Buffy”, keda kehastas taekwondos musta vööd omav Sarah Michelle Gellar. Minu poolne intro sarja tunnuslooga

  • Lindprii

Lorenzo Lamas oli Eestis tagaotsitav esmaspäevast reedeni kümmekond aastat tagasi TV 1-s kell 20.20 ja mõned aastad tagasi Kanal 2-s kell 14

Ka see on minu poolt muudetud intro, muidugi originaalmuusikaga

Täispikk lugu

  • Rannavalve

Legendaarne David “The Hoff” Hasselhoff ja üsna edukas “Rannavalve”. Tunnusloo esitajaks ei ole David Hasselhoff, nagu arvatakse, on hoopiski Jimi Jamison. Loo nimeks “I’m Always Here”.

  • Benny Hilli Show

Paljude poolt armastatud Briti naljamees Benny Hill. Sarja tunnusloo autor ja originaalesitaja on saksofonist Boots Randolph, pala pealkiri “Yakety Sax”.

  • Dallas

Jagage postitust

Kommenteeri