/ mai 18, 2013/ Inimesed & ühiskond, Meelelelahutus/ 0 kommentaari

Eurovision Song Contest 2013Täpselt pooled laulud kuulatud, Lynda Woodruff’i vaheklipid Rootsis seiklemistest vaadatud, Eesti esinemine vaadatud. Kõik oli väga ilus ja hea, Birgiti vokaalsed võimed on fanastistiline, võrratu. Tema laulu ja esituse lihtsus, ma usun, võib tulla vägagi kasuks. Mulle meeldis. Väga meeldis suits. Ilma selle suitsuta oleks laulust midagi puudu, see sobib nagu nii ideaalselt nagu selle aastane eurolaul Birgiti häältepaeltele. Suits on lihtne, aga usun, et publikule positiivselt väga mõjutatav raha eest ostetud lisaefet, mis muideks maksis 4000 eurtsi.
Samuti oli hea Malta ja Venemaa lugu (üks lugu oli veel, aga hetkel ei mäleta, mis riigi lugu).

Prantsusmaa ja Leedu, Moldova ja Soome, Hispaania ja Belgia, Eesti ja Valgevene, Malta ja Venemaa, Saksamaa ja Armeenia, Holland ja Rumeenia, Suurbritannia ja Rootsi on laval käinud. Neil jää üle muud, kui oodata Euroka kõige põnevamat osa – hääletamist, kus 39 osalevat riiki annavad hääled oma lemmikutele.

Lühikokkuvõte siis tehtud. Muidugi mitte midagi erilist, aga siiski. Praeguse seisuga, kui artikli kirjutamise lõpetan, lõppes Taani esindaja, keda peetakse üheks favoriidiks ning lavale astub Island.

Nüüd aga vaatame-kuulame edasi. Kokku osaleb 26 riiki, 26 laulu. Veel 7 on tulekul :) :plaks:

Jagage postitust

Kommenteeri