/ detsember 3, 2017/ Inimesed & ühiskond, Meelelelahutus/ 0 kommentaari

Lumi tuli maha ja valgeks läks maa ning see esimene lumi ja lumelörts kadus maapinnalt kiiremini kui Eesti inimesed, kes kirjutavad blogisid, uusi tekste toota jõuavad ning neid siis Facebookis “Blogipostituste reklaamimise grupis” ning “Eesti blogijad” grupis jagada jõuavad :wink: :yes: .
Kui eile ja üleeile maa enam-vähem valge ja märg oli, siis tänaseks on detsembrikuu algus sama märg ja must nagu oli see nädal tagasi :( .

 

Et aga Kellile rõõmu valmistada, nii otsustasime Armsakesega selgi aastal teistest mõned nädalad ees olla ning tõime tuppa toreda kuusepuu, mis isiklikult minu silmis on ilusam, kui mullune ning kindlasti on mullusega võrreldes see kuusk suurem.
Sõitsime autoga üle kümne kilomeetri kaugusele kuuske otsima ja peale 10- või 20-minutilist ringi tatsamist metsas leidsimegi selle õige kuuse. Nii tarisime Armsakesega kahekesi selle vaiksel ja rahulikul sammul autoni, tõmbasime katusereelingu külge pukseerimisköiega kinni (miks osta selleks eraldi köit, kui olukorra korrektselt fikseerib ära ka auto pukseerimisköis :yes: ) ning siis sõitsime tagasi kotta, võtsime rohelise eluka katuselt maha ning vinnasime selle teiseke korrusele.
Mõõtsin ära lae ja põranda vahelise kõrguse ja tulemuseks saadud 230 cm (tegelikult umbes 240 cm, sest jätsin kuuseladva ja lae vahele 7-8 cm vaba ruumi) jäi meie selle aastase kuuse kõrguseks.
Ning siis polnudki teha muud, kui kuusk ilusaks ehtida. Armsake otsis välja kõik ehted, mis meil kuskil olemas on ning nii riputasime Kelli pisikese abiga kuusele erinevaid ümaraid kuulikesi, suuremaid ja väiksemaid, tähe- ja südamekujusid, mõni sädelev sinine lepatriinu (või kes see iganes ka ei oleks :hmm: :blush: ) seal hulgas. Mõne kuuseküünalde aluse leiab üksikute oksade pealt samuti. Ja et lapsele rõõmu toov roheliste okstega veidi torkiv metsaelukas, kes nüüd kodustatud on, end ise rõõmsamalt ja kindlasti uhkelt ja väärikalt tunneks, sai mitmesse kohta paigutatud n-ö kuldset laadi lipsud. Ühed sädelevamad kui teised, mõned aga mitte nii väga…
Järgmiseks erinevad karrad ning kõige lõpuks tulukesed, mis öösel põlevad :ok: . Ent tulukesi lisandub kuusele juurde, kui tellitud 120 LED pirniga elektrituled postkontorisse saabuvad :wink: , kuna kolmest komplektist oli töökorras ainult üks :( .
Selle teksti all on aga mõned toredad kaadrivõtted rohelisest kodustatud ehtsest ja saaremaisest kuusepuust :ok2: .
 
Kas teie olete kuusepuu juba tuppa toonud või toote hiljem või ei kuulu sel aastal kuuse tuppa toomine kuidagi teie plaanide hulka?

Jagage postitust

Kommenteeri