/ veebruar 18, 2011/ Arvutid, Internet & muu elektroonika, Inimesed & ühiskond, Mupsiku katsetused/ 0 kommentaari

Kas peaksin "tutvuma" sama süsteemina ka Leedu naistega?

  • Jah (100%, 1 Votes)
  • Ei (0%, 0 Votes)

Vastanuid: 1

Pilt 1 statistika

Nüüd on siis möödunud mõned nädalad Läti Rate.ee-sse regamisest. Ja võin selle aja peale kindlalt väita, et Eesti ja Läti naistel ei olegi kuigi suurt vahet pisikese töllmoka hindamisel ja kommenteerimisel, kuid pisikene vahe siiski on. Esimeseks näiteks on kommentaaride saamine. Eesti naised, ka need, keda tean ja kes on mu sõbralistis, kommenteerivad mind vähe ning oma piltidele kommide saamiseks pean tavaliselt, kuid mitte reeglina mängima Kommentaatori mängu. Aga Läti Rates ei pea lillegi liigutama. Ilma vaeva nägemata saab kätte mõned kommentaarid. Esimesele pildile tuli selle aja jooksul kolm kommentaari, kusjuures kaks esimest on isastelt, viimane aga emaselt. Teisele pildile on kommentaare tulnud rohkem, täpsemalt viis, neist kolmas ja neljas

Pilt 2 statistika

kommenteerija on taaskord isased, aga õnneks on ülejäänud kõik emased. Neist silmajäävamad kommentaarid oleksid kasutajatelt LiLy8, kes arvab, et näen välja veidi lollakas, millega ta sugugi mööda ei pane. Nõustun! Kasutaja BeAtEnS arvab, et pilt on positiivne, mida ta sellega siis ka ei mõtleks. Ning viimane kommenteerija, suns16 leiab, et pilt on kena. Kas mu tõlked Läti keelest eesti keelde ka paika peavad, täpselt, vähemalt kaudseltki täpsed on, ma ei tea.
Hindamisel näib Eesti ja Läti naistel olevat veidi teistsugune arvamus. Esimese pildi skoor on mõne nädalaga sujunud rahulikult 4.36 peale, nendest kaks ühte, viis kolme, viis nelja, kakskümmend viit ning üks seitse, kokku 33 häält, kusjuures Eesti Rates on Läti Ratesse esimesena lisatud pildi skoor 4.85. Teist pilti küll Rate.ee-s ei ole, ent Läti suhtluskeskkonnas on teise pildi skooriks 4.08, neist neli kahte, kümme kolme, viis nelja ja kakskümmend üks viit, kokku 40 häält.
Ja vaatamisi on mõne nädalaga olnud kokku 18.

Ka paarile küsitlusele olen vastanud, teenides sellega veidi punkte.
Neid tulemusi vaadates tekib küsimus, mida vaatavad meeste puhul Läti naised, mida aga Eesti naised?

Jagage postitust

Kommenteeri