/ jaanuar 16, 2013/ Tehnika/ 0 kommentaari

Tere tulemast aastasse uude, Veemao aastasse, kus loodetavasti läheb kõigil paremini elus ja armastuses kui möödunud, 2012. Draakoniaastal.
Uuel aastal uue hooga. Loodetavasti paremini jätkab uue hooga ka minu blogi, siiralt lootes, et ka edukalt.
Vähemalt siiamaani on läinud üsna hästi, kui Metrix Station või Blog Station andmeid arvestada ja usaldada, kus hetkel platseerun esimese 1000 blogi seas :ok3:
Ja nii see eluke läheb;
Kahjuks on aga bullshit selles, et asendusarvuti, mis sõber kasutada andis, käib juba närvidele, sest kord kuus, nädalas või teinekord isegi kaks päeva järjest (juhtunud väga harva, võib-olla paar-kolm korda poole aasta jooksul) pean masinale Windows XP peale uhama. Kuradi vihale ikka ajab! :angry: Kuid eks masin ole ka vana (mingi 8 aastat) ja ta lihtsalt on väsinud, ei jõua enam, jõud sai otsa.
Mis puudutab minu arvutit (ja väga head arvutit, kusjuures, tõesti head), mis mullu aprillis, kui sain valmis “Sõprade” teise intro, katki läks, siis minu Fuijtsu on käinud haiglas uuringutel, kus tal diagnoositi emaplaadi ja kuvari vahelise juhtme vigastust või midagi, mistõttu ei lähe tööle kuvar (arvuti ise läheb), ja mingit viga protsessoris või suurema tõenäosusega ventikas, mis meediku sõnul tuleks välja vahetada.
Kui diagnoos on õige ja need vead likvideerida ja muid vigu tõesti ei ole, siis peaks masin koomast edukalt välja tulema;

Niimoodi vaikselt minu ja Armsakese eluke kulgeb. Üks päev korraga, üks samm korraga. Tehke teiegi sama, võtke elu kui normaalset nähtust, mis ei ole õiglane ega ebaõiglane. Tehke ja võtke vastu uuel aastal otsused targalt ja mõistlikult. Nii nagu teen praegu mina, kui ütlen kõigile tšau-pakaa, kohtumiseni järgmisel korral :bye:

Jagage postitust

Kommenteeri