/ aprill 14, 2016/ Inimesed & ühiskond/ 0 kommentaari

Leidsin kusagilt internetiavarustest öösel natukene surfates ja rohkem samal ajal tegutsedes blogile uut WordPressi puhast ja uut installi tehes 16 tüdruku(te) soovi(e), mida nemad meestelt ja eriti oma poiss-sõpradelt ootavad.
Siin siis järgmised 16 punkti. Millega Teie nõustuksite, millega mitte?

1. Ära lase mul ära minna!
2. Saada mulle suvalisi tekstisõnumeid (SMS)
3. Saada mulle hommikutervituseks SMS
4. Räägi mulle tobedaid nalju
5. Räägi ja arutle minuga erinevatel teemadel
6. Hoia mu kätt igal pool ringi liikudes, ka avalikus kohtades (nt. tänavad)
7. Mängi mu juustega
8. Pead mõistma, et ma ei ole ideaalne, ka mina teen vigu, aga armastad mind sellest hoolimata
9. Pea oma lubadusi!
10. Kallista mind seljatagant
11. Jääme magama üksteise kõrval ja käte vahel
12. Andesta mulle!
13. Suudle mind igal hommikul
14. Armasta mind sellisena, nagu ma olen
15. Hoia mind tugevalt ja emba enda vastu, kui olen närvis
16. Ära lase mul minema kõndida!

Nii mitmegi punktiga just nõustuda ei saaks, sest näiteks tobedaid nalju rääkima hakates peetakse suure tõenäosusega mind veidrikuks :( . Ja suvalisi tekstisõnumeid saates hakkaks see plikal aja jooksul üle viskama, mille tagajärjel ta vihasena :angry3: kurikaga mulle ukse taha tuleb ja sellega mulle pikki kaalikat virutab :peksaandma: . Seega ei ole vist kuigi hea mõte :blush: Või mis?
Muidugi lubadusi ei pea pidama mitte ainult poiss, vaid ka tüdruk. Ei ole midagi, et poisil on kohus, tüdrukul mitte. Ka poisid soovivad, et nendega erinevatel teemadel räägitakse, nendest hoolitakse ja seda välja näidatakse, ka ei ole kunagi halb mõte mõni teema ise poisiga suheldes päevakorda või ülesse võtta. Andestamisega on sama lugu, mis lubaduste pidamisega – ka tüdruk peaks (või võiks :hmm: ) andestada. Inimesed, nagu ütleb ka 8.punkt, teevad vigu. Nii naised kui mehed, poisid ja tüdrukud (isegi loomad kusjuures :yes: ) ning andestamise oskus peab olema mõlemal.
Ma võiks jäädagi nende punktide üle arutlema, põhiline on aga see, et välja toodud nimekiri ei kehti ainult poisile, vaid ka tüdrukule. Kui tüdrukud jätavad oma poisid ja naised oma mehed hooletusse, siis mida te loodate vastu saada? Ärge unustage, et tangot tantsitakse kahekesi… eranditult.
Hoidkem ja armastagem üksteist! :heart: :kiss: Nii heas kui halvas, ka rõõmus ja õnnes. Kõiges!

Mida arvate Teie nimekirjast? Arvamust saab endiselt avaldada kommentaariumis ja kes soovib, siis ka blogi Facebooki lehel

Jagage postitust

Kommenteeri