/ juuli 4, 2010/ Arvutid, Internet & muu elektroonika, Arvutimängud, Meelelelahutus/ 0 kommentaari

Agent 47

Agent 47

Ta ei ole tavaline mees. Ta on legend. Vaim ja kustutaja,  halastamatu professionaalne Hitman koodnimega Agent 47, kelle olemasolust saadakse teada alles siis, kui on juba liiga hilja. Tema hind on kõrge. Ta töö täpsus on 110%. Rikaste ja kuulsuste elu hind on kallis. Agent 47 – maailma surmavaim ja kardetuim palgamõrvar – on tööks valmis. Tema unikaalsed oskused ja ülim salakavalus on teinud temast soovituima, kardetuima  ning kõige enim tasustatud palgamõrvari maailmas.

Tema eluks on maailm, kus vaikus maksab ning kus raha räägib, kuna raha eest tappes on ainukeseks reegliks reegel, et reegleid ei ole.

Kindlasti on paljud selle mehega tuttavad Hitman mängude seeriast, kus Mr. 47 peab kõrvaldama strateegilisi sihtmärke, kelleks enamasti on kurijategijad. Seega on 47 heade poolel võitlev kurjategija, kes tapab kurijategijaid. Aga lisaks tema muudele oskustele avastasin juhuslikult veel ühe oskuse, mille peale ma ei oleks eladeski tulnud.
Nii ma otsustasingi Frapsiga (soovitan torrentina tõmmata täisversioon) tema tegevust lindistada, et seda teiega jagada. Osad videod, muidugi, on võetud ka YouTubest. Vaadake ja nautige ja mõelge peale video lõppemist, kas teie olete selles oskuses sama hea kui tema. Võin kindlalt väita, et mina ei ole :D Kahjuks :blush:

Jagage postitust

Kommenteeri