/ detsember 30, 2013/ Inimesed & ühiskond/ 0 kommentaari

2014Ja ongi järjekordselt käes aeg, kus vana aasta peab lõppema ja uus algama. Homme on siis see päev, kus 2013.aasta, Veemao aasta annab teatepulga üle 2014.aastale, Hobuse aastale. Selle aasta jõulud ja vana-aasta lõpp ja suure tõenäosusega ka uue aasta algus on ilma lumeta, ilma jääta. Õues oleks nagu sügis. Just, talvine sügis. See on teatud punktidest isegi hea, sest praegu on lihtsam liikuda. Ei ole lund, mis jalad märjaks teeks, jääd, mille peal luud puruks kukkuda, ja teedel ei ole soolsust, mis autopõhjasid kahjustab ja jalanõusid lõhub. Ja nii saadamegi vana-aasta uuele vastu. Ning nagu enamusel blogijatest kombeks tehakse enne uue aasta algust kokkuvõtlik ülevaade lõppevale aastale. Mis siis ikka, nii ka mina, aga mitte nii, et lingin iga kuu esimesele postitusele, nagu üldiselt kombeks on, vaid valisin enda meele järgi välja need pärlid, mis minu eelistuste kohaselt vääriks väljatoomist.
Aga mis siin enam pikemalt seletada, alustame.
 
Alustame muusikaga. Panin kokku Eurovisiooni Lauluvõistluse tunnusloo remixide TOP 5+1, kus mitmetest remixidest, mis YouTubes kättesaadav on, valisin välja 5 lugu, mis mulle enim meeldisid ja järjestasin need TOP-i.
Link postitusele: Te Deumi TOP 5
 
Kuldne YouTubest pärit pärl, kus USA talendisaate üks osalejatest, David, kes on siiani kiindunud telesarja “Rannavalve” ja selle meesstaari David Hasselhoffi, kirjutas innustust täis mees omamoodi naljaserenaadi Hasselhoffile. Nüüd nägi lugu ilmavalgust otse televaatajate ja saate kohtunike silme all.
Link postitusele: Serenaad David Hasselhoffile
 
Järgmine postitus on tõepoolest selline, mille esiletoomist või välja jätmist kaalusin pikalt, siiski otsustasin selle välja tuua. Nimelt avaldas septembri teisel poolel, sinna kuu lõpu poole oma tegeliku identiteedi Printsess, kes oma blogis minumoodimaailm.wordpress.com kirjutas üsna avalikult ja julgelt oma suhetest meestega, seksirallidest ja muust põnevast. Nii ei jätnud ka mina oma võimalust kasutamata ja panin kirja väsinuna ja naljaga pooleks, kuidas mina Printsessiga “tutvusin” (tegelikult ma temaga tutvunud ega kohtunud kunagi ei ole). Kõigest on veidi ülevaatlikum lugu sellenimelises postituses.
Link postitusele: Lugu sellest, kuidas Master X sai tuttavaks Printsessiga
 
Veel? Ikka! Mul on varuks veel mõned minu meelest tähelepanuväärsed postitused. Üks nendest võiks olla telesarja “Sõbrad” teemaline sissekanne, kus tõin välja 25 fakti “Sõprade” kohta.
Kui palju sina neist faktidest teadsid?
Link postitusele: 25 paeluvat fakti “Sõprade” kohta
 
Järgmine tähelepanuväärne sissekanne on seotud televisiooni ja Chuck Norrisega. Nimelt avastasin YouTubest täiesti kogemata komöödiasarja “Yes, Dear”, kus külalisrollis teeb kaasa Chuck Norris. Telesarjas mängib ta näitlejat, kes peab uues filmis mängima turvameest. Ja et seda paremini teha, läheb ta jälgima politseinike igapäevatööd. Kuid osalised ja eriti Jimmy, kellega Norris ühise keele leidis, avastavad, et näitleja on samuti kõigest lihast ja luust inimene, kes elab oma elu nii nagu tema seda oskab. Ja teeb seda koos perekonnaga. Kuid nagu kohane Norrisele ei puudu ka siit norriselik action.
Link postitusele: Chuck & Jimmy
 
Vat see sissekanne väärib minu meelest erilist tähelepanu, sest teist sellist tegelast nagu Edgar, Bigi Wigi poeg naljaloost “Siga!”, Eestis ei leidu.
Tore ja armas Seapoiss saab teada, et tema armastatu kolib Ameerikasse, et abielluda märulistaar Chuck Norrisega. Muidugi ei ole Seapoiss Edgar sellega karvavõrdki rahul ja nii algabki Edgari kõige pöörasem seiklus, mida ta ei unusta eladeski.
Link postitusele (III osa): Siga! 3: Pöörane armastus
Link “Järjejutt: Siga triloogia” leheküljele: Järjejutt: Siga triloogia
 
Järgmine sissekanne on teemadel, mis puudutavad kogu inimkonda. Mitte ainult meid, eestlasi, vaid soomlaseid, rootslaseid, ameeriklasi, aafriklasi, isegi indiaanlaseid. Mida kogu inimkond või suurem osa sellest teeks, kui meil ei oleks elektrit ega autosid, elada päevi või nädalaid ilma meili kontrollimata, käia tänaval ringi moblat omamata või elada külm talv üle ilma ahju ja pliidita…
Mida teeksid sina, kui neid ja veel paljusid kasulikke vidinaid ei oleks kunagi leiutatud?
Link postitusele: 19 leiutist, mis muutsid inimeste elusid
 
Ja et lugedes veidi ka silmailu saada, toon esile ka sissekande 50 seksikast taustapildist arvutitele otse loomulikult naistest.
Link postitusele: 50 seksikat taustapilti
 
Ma olen täiesti veendunud enda seisukohas, et ma ei saa jätta mainimata üht oma lemmiktegevust, kui selleks tõesti tuhin peale tuleb – teleseriaalide introde muutmist ja pikendamist. Aasta alguses sai taaskord ette võetud loominguline tegevust ja klopsisin valmis oma intro Saksa politseisarjale “Komissar Rex”.
Link postitusele: “Komissar Rex” Intro promo
 
Selleks aastaks on Master X lõpetanud ja Armsakene ka.
Tänan kõiki lugejaid, kes mu postitusi siiamaani lugenud on ja muidugi ka neid, kes ei loe!
Soovin kõikidele rahulikku praeguse aasta lõppu ja kaunist uue aasta algust!

Kohtumiseni uuel aastal!

“Komissar Rex” Intro

Jagage postitust

Kommenteeri