/ juuni 4, 2016/ Inimesed & ühiskond, Meelelelahutus/ 0 kommentaari

EBA 2016

EBA 2016

Jah, ongi varsti, täpsemalt nädala pärast, 11.juunil 2016 käes aeg, kui kell 20 Tallinnas kohvikus Wabadus jagatakse kätte selle aasta parimatele blogidele ja blogijatele ilmselt võimsad blogiauhinnad, mis toob kahtlemata kohale kui mitte sadu, siis ilmselt vähemalt kuni 100 eestlastest blogijat, kes tegutsenud blogimaailmas vähemalt 1-3 või enam aastat (muideks, Mul ei ole blogil täitus eelmisel kuul seitsmes aasta), Eesti blogijate koorekihi, nende seas absoluutselt mallukas.com, kes eluliste blogide rubriigi tõenäoliselt pika puuga lukku pani, marimell.eu, kes on tegelikult juba teist aastat korraldaja (seetõttu ta ilmselt sellel aastal ei kandideerinud), laurablogi.ee, kelle videoblogi on saanud populaarsemaks kiiremini kui keegi teine seda suudaks, isa Henry blogi, kes on absoluutne favoriit pere- ja beebiblogides. Võib-olla on kohal ka Jaanika, kes sai tuntuks blogiga minumoodimaailm.com. Ja kui “plaan” õnnestub, on kohal ka GG (Maiken) blogist www.roosadstilettod.com. Kes aga võidab? Elulise kategooria, kus oli esimest korda paljude teiste seas võistlustules ka Mul ei ole blogi, võitja on nagu tavaliselt Mallukas (mallukas.com), keda tegelikult võis juba kandidatuuri esitamisel võitjaks pidada, sest tema lugejaskond on võrreldes teistega kordi suurem ja eestlaste seas üsnagi populaarne. Kas videoblogi kategooria võidab Laura (Grete Klein, “Padjaklubi”)? Ilmsel küll, sest tegemist ikkagi televisiooni näitlejatariga ja mis oleks parim reklaam, kui TV? Kes aga saavad vääriliselt teise ning kolmanda koha ja kes valitsevad teisi rubriike, selgub just sellel pidulikul üritusel, millest muideks, nagu kolmapäeval Elu24.ee-st lugesin, tehakse lausa otseülekanne. See saab kindlasti olema huvitav :yes: . Ning muidugi ei puudu selle aasta suurürituselt Mul ei ole blogi. Läheme kohale ja vaatame, mis seal vähemalt 3 tunni vältel toimub. Kindel on igatahes see, et, nagu mainisin ka eespool, kohal on Eesti blogimaastiku koorekiht, samas on kohale oodatud just oma lemmikblogide fännid ja tulihingelised austajad ja püsilugejad, kes on oma lemmikblogija tegemistega kursis rohkem, kui võib-olla blogija ise :D See on üks nendest vähestest võimalustest saada kokku oma lemmikblogijaga ning miks mitte jäädvustada end koos temaga ka imetoredale ajale meenutavale pildile :hmm: ?
Esineb Keit Triisa, õhtujuhiks, kuigi selle info eest ma pead ei anna, on vist ka sel korral Zenja Fokin :hmm: .
Sponsoriteks on Saku Õlletehas, Hairfree, kohvik Wabadus, Remax ja Epicenter. Lisaks on kohal Avon, Premia, Fazer, Valio (kellega ka minul on üks koostöö tehtud. Asub see siin: Tere Alma!) ja Blanx.
Kindlasti saab seal olema vahva, sest suhelda saab isikutega, kellega tavaliselt suheldakse blogi kommentaariumi või blogi Facebooki lehe kaudu. Seal kohtutakse silmast silma ja kes teab, võib-olla tehakse koos ka mõni fotosüüdistus, et seda hiljem blogilugejatega jagada. Kas ka mina seda teebn või kas keegi minuga fotole jäädvustub (kuigi kahtlen sügavalt :( ), selgub kohapeal.
Kuid kui oleme tagasi ürituselt, siis kindlasti, nagu ka paljud teised blogijad, jagan muljeid, võib-olla ka fotosid ja ehk imeläbi ka videot (videosid). Seniks aga kuulmiseni ning kohtume järgmised blogipostituses. Või isegi vlogipostituses.
Ent seniks olge tublid ja tulge kindlasti 11. juunil Tallinnasse kohvikusse Wabadus vaatama-kuulama EBA16 üritust.

Info pärineb marimell.eu/tag/eba16 ja bestblog.ee ametlikult kodulehelt!

Jagage postitust

Kommenteeri