/ juuni 16, 2016/ Meelelelahutus/ 0 kommentaari

EBA 2016

EBA 2016Pisikene Eesti ringreis, Kuressaare-Tallinn-Pärnu-Abja-Paluoja-Halliste-Pärnu-Kuressaare, tehtud. Lisaks sugulaste ja sõprade külastamisele oli selle reisi põhiajendiks ja suurimaks põhjuseks reis niiviisi ette võtta 2016.aasta blogiauhindade jagamine, kus võidutsesid Laura blogi ehk Grete Klein TV 3 sarjast “Padjaklubi” ning Eesti vihatuim või armastatuim blogija Mariann, blogija nimega Mallukas.
Reisiks hakkasime aga valmistuma juba 9.juunil, neljapäeval, kui kõik, mis meil vähimal või suuremal määral vajalik olla, sai pagassi pandud ning kaasa võetud. Muidugi lisaks muudele ka erinevad riided erinevateks ilmastikuoludeks, sest erinevalt EMHI meteoroloogidest ei ole meie “ilmaennustajad”, kuigi valdavalt oli ilus päikesepaisteline ilm, nagu Kuressaares praegu, kui aknast seda postitust kirjutades vaatab mu teksti üle Päike, või kohati pilves. Lisaks minule, Armsakesele, kelle nime saate esmakordselt osaliselt teada selle postituse teisest osast, mis on videopostitus, ja lapsele ei jätnud me maha kõigile juba teada olevat Crennat, kes kogu reisi, välja arvatud blogiauhindade galal osalemise, kaasa tegi.
Minutid läksid, tunnid ja päevad, ja vaikselt jõudiski kätte reede. Väljasõit kell 12.30. Ja juba enne viit olime sihtkohast 2 km kaugusel, täpsemalt sattusime Sõpruse Rimisse. Ja on see vast suur pood :yes: Reedene päev möödus vaikselt ja rahulikult. Põhitrall läks lahti laupäeval, kui restoranis Wabadus toimus 2016.aasta blogiauhindade jagamine, kus võidutsesid, nagu võis ka arvata, Mallukas.com, kes nüüd raudselt ära nähtult (ta muideks seisi täpselt mu seljataga) jättis kahjuks väga ebasümpaatse mulje. Samuti ei ole ma ta blogi jälgija ega loe seda pidevalt. Eksin sinna tavaliselt siis, kui leian kuskilt mingi arvamuse või teema mulle huvitaval teemal, nagu oli seda ideaalne blogija teema. Väga suure tõenäosusega ei hakka ma seda kunagi ka pidevalt jälgima. Teisena võidutses “Padjaklubi” Laura või Grete Klein, kuidas keegi soovib, kes koos Mallukaga võitsid mõlemad kokku 3 auhinda, kusjuures Gretega juttu ajades olin positiivselt üllatunud, et Eesti mastaapse kuulsuse kohta oli ta väga sõbralik ja viisakas, ei olnud üldse uhke ega ülbe, nagu kuulsused tavaliselt on, nii et hakka või nutma :cry:
Peomeeleolu oli üleval kõigil kohalolnutel ja loodetavasti ka kodus otseülekande jälgijatel, ka Ott Lepandil ning õhtujuht Uku Suvistel. Kõik kohale tulnud blogijad ja mitte blogijad kasutasid photoboothi, milles tehtud pildid on vaatamiseks ülesse laetud marimell.eu lehele eraldi postitusena. Jookidega kostitas Eesti vanim joogitootja Saku Õlletehas. Igal laual kuus pudelit: 3 Saku Ice’i ning minu mälu järgi 3 Somersby siidrit. Mind aga häiris, et need pudelid olid juba lahti tehtud ja korgid ilmselt prügimäele viidud. See on aga lollus, sest mistahes gaseeritud jook (õlu, limonaad, siider jms.) ei ole peale avamist enam see, mis ta on kinniselt. Lahtiselt olles need lahtuvad ja siis võiks seda nimetada juba solgiks;
Kohal oli ka Elu24.ee, kes üritusest otseülekande tegi. Mind morjendas aga see, et järelvaadatav on ainult tseremoonia ehk autasustamine. Väga kurb :( , sest lootsin seda järelevaadata täies mahus. Ning minu rõõmuks oli kohal minu jaoks väga sümpaatne ja armas Anna-Maria Makko TV3 “Seitsmestest Uudistest”, kes kahtlemata on minu jaoks Märt Treieri, Enn Eesmaa ning Sirje Eesmaa kõrval üks parimaid telereportereid.
Samuti oli kohal Mul ei ole blogi lugejatele bloggers swap postitusest Maiken, kelle blogipesaks on roosadstilettod.com, kellega sai ka paar võtet tehtud. Samuti sai mõned klõpsud tehtud Uku Suviste, Anna-Maria Makko ning Grete Kleiniga.

Üritus väisas nii 2,5 tundi ametlikult. Tegin saadud kinkekotist ka videopostituse, mille avaldan järgmises postituses, seega selle postituse järjes. Seal veidi täpsemalt auhinnakoti sisust, põhiliselt helis ja pildid, aga veidikene ka tekstis. Seniks aga bye bye :bye:

Jagage postitust

Kommenteeri