/ juuni 7, 2012/ Loodus/ 0 kommentaari

Kurb, aga paraku on postituste arv siia blogisse vähenenud üleöö, kuna minu läpakas otsustas enam kui kuu aega tagasi pillid kotti panna ning minna väljateenitud puhkusele. Loodan, et see puhkus ei kesta kaua. Eks parematel aegadel, kui neid Eestis üldse tekkida saab, milles sügavalt kahelda julgen, üritan esialgu ise masina korda saada. Kui ei saa, tuleb pöörduda professionaali poole;

Kuid see praegu selleks. Umbes kuu aega tagasi pidi kalli tegema aianduse tunniks iseseisva töö kümnest dekoratiivtaimest. Parema hinde saamiseks otsustasime dekoratiivtaime pilte mitte otsida netist, vaid kasutada isiklikke Kuressaare loodusest leiduvaid dekoratiivtaimi, neid pildistades. Järgnevalt galerii leitud ja pildistatud dekoratiivtaimedest.
Galeriis, lisaks meelespea lillele, lumemarja hekile ja lumemarja põõsale, metsmaasikale, arukasele, elupuule, ida-jugapuule, kadakale, kibuvitsale, kukerpuule, magesõstrale, nurmenukule, sirelvõsale, teelehele, toomingale, verev kontpuule ning võsaülasele, on ka pilt tammest, mille on istutanud president Arnold Rüütel.
Muideks, aianduse õpetaja sõnul ei ole metsmaasikas ja teeleht dekoratiivtaimed, kuid Loodusaja (loodusaed.kirikiri.ee/spip.php?article11) andmetel on mõlemad taimed looduslikud dekoratiivtaimed. Nii et võta siis näpust või tõmba sõrmest, kummal õigus on.

Jagage postitust

Kommenteeri