/ august 27, 2017/ Muu/ 0 kommentaari

Sellist pauku ei osanud vist ükski lugeja uneski ette näha, et Ailar, tipp-tapp, tipp-tapp, läheb ja laseb teha käehoolitsuse täismaniküüri koorimise, massaaži ning toitva maskiga :uskumatu: . Aga näete, ära selle tegin ja järgnevalt saab lugeda enam-vähem (täpselt)tehtule sarnast kirjeldust, kuidas protsess toimus, mida tehti, kuidas tehti.
Otsustasin võimaluse ära kasutada, sest see on tööandja poolt töötajale tasuta, seega panin endale aja GOSPA kätehoolitsusse
Protsess võtab aega umbes 50-60 minutit. Kliendil, antud hetkel minul tuli ainult rahulikult istuda ning ulatada käed asjatundja kätte, kes täpselt teadis, mida ja kuidas teha.
Niisiis esmalt küüsi viiliti väga täpselt, et need ei saaks viga, viiliga, mis ei ole üldse selline, nagu oli ajal, mil ma veel pisikene energiat pungil poisiklutt olin. Tänapäeval ikka tunduvalt kaasaegsemad ja kujunduselt ilusamad viilid :ok3: . Seejärel, enne vana küünenaha eemaldamist, mida tehti küüne pinnalt maniküüripulga abil pandi küüntele peale mingit salvi laadset kreemi, mis vist spetsiaalselt mõeldud küünenaha niisutamiseks, et see paremini kättesaadav oleks.
Naha eemaldus oli valutu ja lihtne, kuid aega nõudev protsess, kõik toimus tasa ja targu. Ka töötaja oli meeldiv, sõbralik ja näis olevat töös korrektne. Viis pluss :ok: .
Siis, kui eelnevad etapid edukalt läbitud, tuli protsess, mis mulle tõesti meeldis – meresool mingit laadi kreemi või sarnasega tootega… Täpselt ei mäleta, mis see oli :blush: , aga see oli hästi mõnus (olgem ausad – mitte nii hea kui seks, eks?. ;D ). Selline hea massaaž kätele :ok3: .
Ning siis, siis ei lakitud mu küüsi, nagu arvatavasti osa naisi lasevad teha, vaid tekikati mõnus tunne kätele, kui käed, millele oli vist peale kantud seegi kord salvilaadne kreem, ükshaaval tasakesi asetasin sooja parafiini sisse ning nii neli korda järjest (ehk 4×2 korda). Peale seda olid käed nagu kivid – kõvad, nagu oleks mesilane sutsaka pannud ja kõik oleks nagu paistes, või nagu “Sõprades” kulmu kitkuja juures, kus Joey oma käed mingi kleepuva vahendiga kokku suutis määrida. Ainult et minul see vahend sooja parafiini sees hästi kõvaks tõmbus. Aga mõnts oli :ok: . Siis tõmmati soojad kindad, mis vist päris kindad polegi, kätte. Ning omakorda veel ühed, mis seekord tuletas meelde selliseid kindalaadseid nuustikuid, mille duši all või vannis inimene kätte paneb või -tõmbab ning siis end puhastama hakkab või asjandust,-mille-nime-ma-häbelikult-kahjuks-ei-tea, kuid mille seest Mr. Bean omale pargis tassi teed valas (alates 5:38).
Seejärel juhatati mind istuma fuajeesse akna juurde, kus sai kiiktoolis istuda ja sai nautida vaadet aknast välja, kust paistis SPA-hotellide ees olev meri. Ka jahisadamat oli veidi näha. Lisaks nendele tegi üks umbes 7-või 8-aastane tüdruk endale Pipi Pikksuka patsid, temast korrus kõrgemal tatsas toa ja rõdu vahet tõenäoliselt sama vana või siis paar aastat noorem või vanem poiss. Nendest paremal tegi rõdul suitsu meesterahvas, kelle naine lapsega õue tuli. Seda kõike nägin 20 minutit ja tõesti tekkis kohati sellise depressiivse ja igava Eesti vanamuti elu tunne, kes ei tee muud, kui vahib päevast päeva aknast välja, kuna mitte kui midagi muud pole teha.
Ja siis oligi põhimõtteliselt kõik. Vist :( :blush: :hmm: . Kindad eemaldati ning viisakalt teineteisele nägemist öeldes lahkusin rahuliku sammuga kodu poole, kuhu polnud üldse pikk maa – kõigest mõned sajad meetrid :yes: .

See oli mu esimene spaakogemus vist üldse. Ausalt öeldes ei ole kindel, ainult arvan, kuna väga väikse poisinagana olevat väidetavalt ma samuti Saaremaal mingisuguses hotellis mudavannis käinud, kui omal ajal ümber mingisugust posti koera taga ajades kõrva vastu midagi väga hullult puruks kukkusin. Aga ei tea mina sellest suurt midagi. Lihtsalt ei mäleta, sest olin tol ajal veel väga pisike :( . Ent kirjeldatud hoolitsus oli täitsa tore, väga meeldiv oli, mitte midagi halba öelda ei saa.
Järgmisel korral, mis tõenäoliselt jääb sinna novembrikuu kanti, lähen täpselt nimekirja järgi võttes vabastavasse massaaži. Mida see endast täpselt kujutab ning mida sisaldab, selgub novembrikuus.

Jagage postitust

Kommenteeri