/ september 22, 2013/ Inimesed & ühiskond, Loodus/ 0 kommentaari

Õhtune taevas
Maailm on ilus. Just – maailm, mitte elu. Elu sakib ja maailma ilu, looduse poolest, rokib täiega :plaks: Rohi on rohelisem, nagu on roosid punased. Taevas on sinine ja pilved valged nagu just sedasorti suhkruvatid San Franciscos. Vikerkaare spektrivärvid taevas – imeline vaade, täpselt nagu igapäevased eredad säravad päevad. Ja nii me näemegi praktiliselt iga päev 365 päeva ja 12 kuud aastas maailma looduse närbumist ja õitsemist, täpselt nii, nagu näeme kasvamas ja arenemas oma lapsi või sõprade lapsi, tuttavaid ja sugulasi. Või üritame ise arendada suhet elukaaslase/abikaasaga veel ideaalsema poole. Ja see on igati kiiduväärt ettevõtmine;
Muidugi olen üritanud minagi teha elus endale kõik ideaalseks, kahjuks ei see õnnestu alati (minu puhul – mitte kunagi :( ). Ja mitte ainult minul, vaid kindlasti ka teistel. Kuid olenemata ebaõnnestumistest ei vangu ma kuidagi alla oma hobile, milleks on looduse pildistamine, olenemata ilmast. Teinekord on päikesepaisteline ilm see, mis köidab, mis kutsub end jäädvustama. Teistes olukordades juhtub sama vihmase ilmaga, nagu näiteks sügised, ja lörtsise ja lumega, nii nagu kohane talvele, kui puud-põõsad, bussijaamad on kaetud valge vaibaga.
Nii, nagu ka varasematel aastatel, kuigi siis veidikene vähem, olen teinud ka sel suvel mõned fotod loodusest – veidi taevast ja päikeseloojangut viimasel suvekuul, kui koolilapsed naudivad veel viimaseid nädalaid suvepuhkust, ja hästi tibakene ka öist Kuressaaret, kui linna valgustas meie kõigi hea sõber Kuu; Samuti alustasin taaskord, jälle, komöödiasarja “Sõbrad” vaatamist, millest, nagu juba aru olete saanud, ma sugugi tüdinenud ei ole. Tõenäoliselt ei juhtu seda ka tulevikus. Sarja algusosased hakkasid mulle silmad osad imelised kaamerakaadrid Jennifer Anistonist. Nii ma siis mõtlesin, et miks mitte neid ka teiega jagada (saatest “Biography” tegin näitlejannast 3 screenshoti. Arvake, missugused need 3 fotot on ja lisage oma vastused kommentaariumi või blogi feissi lehele).
Aga mis siin enam. Aitab küll mu tänasest segasest mulast. Nautige parem nimetatud fotosid :ok3: ja elage kaasa samanimelisele loole, mida esitab vana kuldkõri – Louis Armstrong – isiklikult :plaks:

Jagage postitust

Kommenteeri