/ detsember 20, 2010/ Arvutid, Internet & muu elektroonika/ 0 kommentaari

Nüüd, kui poes käidud, makaronid hakklihaga (wonderful söök muide, soojalt eriti :ok:) naudinguga ära söödud, ja “Sõprade” 9. hooaeg vaadatud, leidsin, et peaksin kirjutama peaaegu kaks kuud plaanitud postituse sellest, kuidas eemaldada www.megavideo.com ajalimiiti.

Kes filme ja/või sarju neti kaudu vaatab, on mingil hetkel kindlasti sattunud nimetatud aadressi peale mõne toreda filmi vaatamiseks. Paraku aga on sel saidil videode vaatamine ajalimiidiga. Muidugi, väikese lisatasu eest pidavat olema videode vaatamine ilma piiranguta. Samas olen mõningate saitide pealt lugenud hoiatust, et see ei pidavat siiski töötama. Aga mina leidsin novembri alguses lihtsa programmi, mis eemaldab piirangu ja nüüd võin rahulikult vaadata filme ja sarju nii palju ja pikalt kui soovin. Ja järjest. Ja täiesti tasuta, ilma lisatasuta. Mozilla Firefox’ile on tehtud plugin nimega Illimitux, mis peale Firefox’i töötab ka Flock ja vist isegi Google Chrome brauseris. Teistes brauserites minu teada ei tööta. Piirangu eemaldamiseks toimige järgnevalt:

Allikas: www.illimitux.net

Minge aadressile www.illimitux.net ning laadige programm oma brauserile, klikkides üleval vasakus nurgas Download for Firefox – Chrome. Seejärel, mõne seki pärast avaneb üleval pisikene ribakene, millel peal paremas nurgas tekst Allow. Klikake sinna ning seejärel vajutage Install now. Peale programmi allalaadmist tehke baruserile restart. Ja peaks toimima. Video vaatamiseks tuleb registreeruda ja sisse logida, kuid muretsemiseks ei ole põhjust, kuna see täiesti tasuta. Peale sisselogimist võite hakata videosid vaatama. Iga kord, kui asute videot vaatama, ilmub alla paremasse nurka kastikene, kus tekst Eemalda piirang. Sellele klikates eemaldatakse ajalimiit, nii et nüüd saate mitme tunni pikkuse video ilma mingi probleemita vaadatud. Siiski võib seal tekkida üks probleem, mis küll harva esinev, kuid mis minu on suutnud päris välja vihastada. Eriti eile, kui soovisin vaadata filmi “Minu kiindumuse objekt” (“The Object of My Affection”) Jennifer Anistoni ja Paul Ruddiga peaosas, kusjuures film on valmis vändatud 1998aastal. Sel ajal, kui Aniston ja Rudd (alates 2002) mängisid komöödiasarjas “Sõbrad”. Kuna ma olen kadekops, siis seda pisikest viga ma teile ei ütle. Hahaha :P Jätan selle avastamisrõõmu teile. Nii palju siiski, et muretsemiseks ei ole põhjust. See lihtsalt väikene probleemikene, mis kellelegi kahju ei tee. Lihtsalt võib välja vihastada aja jooksul.
Kui keegi mu tänasest segasest tekstist mitte kuidagi aimu ei saa, siis vaata plugina kasutamise õpetust YouTubest.

Mina aga lõpetan nüüd, vähemalt praeguseks. Kuna paar päiva tagasi tegi laelambi pirni hõõgniit kindla otsuse, et tema mulle enam valgust ei näita, otsustas ta end igaveseks kustutada. Nii ma siis lähen ja turnin veidi, võtan kupli ära, keeran vana pirni välja ja uue asemele. Kuidas ma sellega hakkama saan ja kaua selleks aega kulub, selgub mõne minuti jooksul. Seejärel, suure tõenäosusega, kui kell veel 15:25 ei ole, panen ehk ka pizza ahju, et see hiljem päris üksinda nahka pista. Muideks, olen endiselt, siiamaani üksinda kodus :wink: :D

Jagage postitust

Kommenteeri