/ veebruar 13, 2017/ Arvutimängud, Meelelelahutus/ 0 kommentaari

Mul ei ole (ja ei olnud ka üleeile :blush: ) absull mitte kui midagi teha :( . Seetõttu olen Osta.ee-s ringi kolanud põhiliselt auto lisaseadmete rubriigis, aga lisaks ka muudes kategooriates, kust kahe rubriigi peale kokku leidsin paljusid oksjoneid, mida jälgida. Mõningad neist vähem vajalikud kui teised, mis juba tähtsamad. Leidsin sealt näiteks ühe väidetavalt töötava Upo külmkapi, mida meil tegelikult vaja pole ja me ka ei osta seda, ruuteri, mida ka vaja ei ole, sest D-Link DIR-seeria teeb ära talle ettenähtud töö korrektselt, koera käpajälje kleepsud ja rooliluku, mida reaalselt Saaremaal vaja ei läheks, kuid turvalisus ja kuritegevuse (ärandamise) ennetus eelkõige. Ka leidsin veel kauglisatulesid, mida juba enam kui aasta olen plaaninud autole juurde lisada, sest tehase poolt ettenähtud tavakaugtuled ei ole just kõige paremad, kuna nägemisulatus (kaugus) ei ole minu jaoks sugugi see, mis ta peaks või võiks olla. Ma sooviks näha veel kaugemale, kui näen praegu. Aga ka Osta sai otsa ning mõtlesin siis pikka aega, mida kuradit ma küll teeks? No mida, noh? Mida saaks teha või mis võiks toimuda laupäevadel ja pühapäevadel, kui Mul ei ole blogil on sama igav kui iganädalastel klubikülastajatel peale Terminaatori kontserti või veel igavam kui “Eesti Laulu 2017” I poolfinaal.
Igavusel endal on lausa nii igav, et ta ei viitsi igavledagi. Kuid järsku – nagu oleks põder vastu nägemist pannud või lennuk piki kaalikat lennanud – sähvatas idee: mis juhtub, kui omavahel saaksid virtuaalses arvutimängudes kokku Mul ei ole blogi ja Mallukas? Mis juhtuks? Kas Mul ei ole blogi ja Mallukas mängiks kaarte? Ilmselt mitte, sest Mul ei ole blogi ei oska kaarte üldse mängida ja Mallukas ilmselt õpetada ei viitsi :( . Või seigelda nuppudega ümber maailma? Ka mitte, sest Rehunubo ei viitsi minna Malluka juurde, kellel selline klassikaline lauamäng täiesti reaalselt majapidamises kusagil olemas on :( . Või joonistada tavalisele A4 paberile Kriipsukujut? Ei, ka seda ei saa teha, sest Jevgeni Ossinovskil tuli puudus pliidi alla tegemise hakatuspaberist, kuna kõik paberid kasutati teiste sotside poolt armastuskirjade saatmiseks kodus ootavale naisukesele. Või kuulaks nad ATeensi? :music: Neh, ka mitte, sest Mallukale ATeens ei meeldi, rääkimata ABBA-st ja Bob Geldofi halbadest esmaspäevadest ;D . Või esitada laulu “Viski” Priit Jürjensi Ameerika filmis? Ka ei saa, sest seda lugu ei esita mitte Mallukas, vaid hoopis eestlaste oma ja armas Termikas. Aga miks mitte vaadata “Politseiakadeemiat 6”? Jälle ei saa, sest Kardo lubas teleka aknast välja puruks visata, kui Mallukas Muleioleblogiga telekat selle vaatamiseks kasutama peaks :( . Või osaleda “Su Nägu Kõlab Tuttavalt” uues sügisest algavas hooajas? Kahjuks ei saa, sest Üllar Luup bronnis kõik saates esinemise ajad endale. Või viskaks puruks Westromi arvutihiire, sest see kuradi raibe ei tööta korralikult? Ka ei saa, sest Mul ei ole blogi omanik viskas selle juba vihahoos mitmeks tükiks :angry2: Või järsku läheks ja meisterdaks õues valmis lumememme? Kahjuks jälle seda teha ei saa, sest lund ju pole. Või vaataks “Seitsmeseid Uudiseid”? Nii kurb, kui see ka ei oleks, ei saa ka seda teha, sest Mallukas vaatab hoopis “Aktuaalset Kaamerat” vene keeles. Või vaataks korvpalli ja mängiks sulgpalli? Mallukas pole sellega ka nõus, sest korvpalli ta ei vaata, kuna enam ei näe platsil Rauno Pehkat ja sulgpalli mängib ta ainult oma perega. Või mängida jalgpalli? Voh, see Mallukale meeldib :ok3: :ok2: . Nii teemegi! :P ;D :winner:

Tuli selline mõte ning muutsin siis vastasmeeskondade nimed bloginimedeks. Mul ei ole blogi vastastena leiab veel Marimelli, Maikeni blogi, Puhta Pime, Deini Sergi, Preeriaküüliku, Marise ja tema maailma, Ebapärlikarbi, Efkaleon, Jane Almers, Meryl Mäe, Kristjan Krimmi, Nullkulu, Meriliinu, Aili Alberi ja Anu blogi, Fitlapi ja muidugi Mul ei ole blogi.

Paluksin antud postitust mitte tõsiselt võtta. See mõeldud naljana (kuigi kukkus üsna tobe välja, mis?) tutvustuseks allolevale videole, kus omavahelises jalgpallimatshis kohtusid Mul ei ole blogi omanik ja Mallukas.com :D .
Saate valida, kas soovite vaadata kiiremat või aeglasemat versiooni.

Aeglasem versioon

Kiirem versioon

Jagage postitust

Kommenteeri