/ oktoober 21, 2010/ Arvutid, Internet & muu elektroonika, Filmid & sarjad, Meelelelahutus/ 1 kommentaari

Ei ole tükk aega midagi kirjutanud siia, aga leidsin, et täna peaks selle ära tegema. Seekordne postitus räägiks tuntud sarjade introde muutmisest. Olen kahe viimase aasta jooksul muutnud nii mõnegi tuntud välismaiste sarjade introid ja mõningaid neist on YouTube rahvas soovinud näha lausa originaal sarjas uue algustiitritena, kuna nende arust on need olnud originaalidest tunduvalt paremad (need kommentaarid olid lisatud mu vanemas YouTube kontos, mille saidi adminid otsustasid ära kustutada). Neist üks ja enim positiivseid kommentaare saanud intro oli MacGyver intro (või vaata siit). Teisipäeva hommikul sain valmis järjekordne intro, mis tehtud sarjale “Walker – Texase korravalvur” ning mille kokku miksimiseks kulus mul esmakordselt 12 tundi. Kusjuures leian, et see on “Friends Intro 2009” ja “MacGyver Intro” kõrval veel üks õnnestunumaid, mis olen kokku klopsinud.
Täna aga hakkasin mõtlema, et võiks teha veel mõne sarja intro, aga millise? Seekord otsustasin küsida selle blogi lugejate käest, missuguse sarja introt ma võiksin muuta? Mida soovitakse näha uues kuues? Oma soovitused lisage alla kommentaariumisse. Siiski tuleb nimede pakkumisel arvestada sellega, et pakutud sarja kohta peab olema YouTubes või kuskil videosid, mis on introde tegemiseks väga vajalikud (vähemalt minu puhul).
Lisainfoks nii palju veel, et pakkuda võib ka “Kelgukoeri” ja “Vampiiritapja Buffyt”, kuid sellel ei ole eriti mõtet, kuna need on juba plaani sisse võetud.
Seega, mida teie arvate? Pakkumisi saab teha kuni 31. novembrini 2010

Veidikene inspiratsiooni sarjade pakkumisel:

Jagage postitust

1 kommentaar

  1. Soovitaks sellist action sarja,nagu 24h.Jälgin seda huviga ja pinge on terve filmi ulatuses…Jõudu ja kui valmis saab,siis olen essa!

Kommenteeri