/ november 10, 2013/ Meelelelahutus/ 0 kommentaari

Eurovision Song Contest logoNagu suurem osa mu tuttavatest juba teab, olen mina suur soundtrackide & themes lugude austaja. Ja usun, et oleks patt, kui üldse ei teeks TOP 5 remixi lauludest Eurovisiooni tunnusloost.
Nii et alustagem, rahvas!

Kui tavaliselt koostatakse edetabeleid tagantpoolt ettepoole, viimasest kohast esimese kohani, siis mina, ütlen ausalt, ei viitsi niimoodi kindlasti mitte jamada, ja seetõttu rikun reegleid ja traditsioone ning lisasin lood kirja ja all olevasse playlisti vastupidiselt – eestpoolt tahapoole, paremuselt halvemuse poole.

Esimesele kohale platseerus selles viies väga heas remixis keegi see isik, kes on oma artistinimeks võtnud DJ Portentoso. Tema lugu oli üks mu vaieldamatutest lemmikutest Tomer G ja Deejay Joyka kõrval. Kogu see tempo, mis saadab kuulajat üle kolme minuti, vahepealsed veidi teistsugused helid sobivad pea igale kõrvale. Kindlasti mängib minu jaoks tema esikohale asetamine rolli ka see, et DJ Portentoso kokku mikserdatud helid on omavahel kuradima hästi sobitatud. Oleks vahva just seda versiooni kuulata Eurovisiooni Lauluvõistluse algustiitrites.
Teisele kohale on platsitud isik, kellele meeldib artistinimena Deejay Joyka. Tüübil vedas täiega, sest teise koha sai ta ülinapilt sellise huvitava persooni ees, kes on valinud oma artistinimeks kahesõnalise ühe numbriga sõnapaari – Deejay Jk8. Viimane oli pea mitu päeva teisel kohal, kuid viimasel kuulamisel selle postituse ajal avastasin, et Deejay Joyka remix tuntud lauluvõistluse tunnusloost, mille autoriks on Marc-Antoine Charpentier, on tunduvalt parem kui Deejay Jk8 oma.
Kolmas koht kuulub aga hoopiski mitte Deejay Jk8-le, nagu enamus lugejaid võib-olla arvasid, vaid Tomer G-le. Tema remix on lühike ja konkreetne, samas väga tempokas ja ütleb juba alguses kuulamisel ajal ära, mis looga tegu.
Neljanda koha on siis hõivanud eelpool nimetatud Deejay k8 oma vahva remixiga.
Viies koht, ametlikult viimane, kuulub autorile, kelle nimi on lühike ja konkreetne – Dani. Ka selle tüübi mix on lõbusavõitu, sisse lisatud veidi vürtsi erinevate nootide ja helide poolest, kohati aga, õnneks siiski väga vähesel määral, võisid nad ehk lugu rikkuda. Mõnest teisest vaatenurgast vaadates nad jällegi sobiks. Nii et võta näpust või tõmba sõrmest, kas siis rkikus või mitte.
Kuues koht, mitteametlik koht kuulub Eminemi moodi tüübile nimega DJ4714, keda ma ei saanud jätta mainimata, kuna tema mix on minu meelest suuremalt jaolt hullem kui Eminemi kapi koristamine. See lugu jäi tabelist välja just räpiosa tõttu. See rikub kogu ilu. Samuti ei näe mina kuidagi seda kokkulangevust, mida autor on üritanud näidata. Tee, mis sa tahad, aga ei… see lugu mulle ei meeldi.
Aga mis siin enam lobiseda. Allpool pleier, kus saate antud lugusid ise kaeda.
Andke kommentaariums teada endagi seisukoht. Mis oleks teie järjestus ja missugune lugu teile endale enim meeldib?

Jagage postitust

Kommenteeri