/ november 8, 2013/ Inimesed & ühiskond, Meelelelahutus/ 0 kommentaari

Ma ei olegi siia enam tükk aega midagi kirjutanud, mitte mingisuguseid mõtteid ega ideid, vahvad leide Internetist ega mitte midagi muud, mis oleks lõbus ja nauditav, samas ka hariv. Kuni pühapäevani, kui TV 3 eetris oli järjekordne meelelahutusliku saate “Su Nägu Kõlab Tuttavalt” osa, kus seekord tegid meie oma staarid, niivõrd-kuivõrd staarid, järgi teisi veel suuremaid kuulsusi kogu maailmas kui Eesti omad Eestis. Kaire Vilgats, Andero Ermel, kellel minu meelest ei ole just kõige parema lauluhäälega ja kohati tundub, et ta ei pea ka viisi, Jüri Vlassov, kellel Tõnu Aare kehastamine õnnestus väga tõetruult, Ott Lepland, kellel tuli “Don’t Worry, Be Happy” välja paremini kui originaalis, Gerli Padar, Nele-Liis Vaiksoo ning Maia Vahtramäe olid Koit Toome kõrval valgusaastate kaugusel. See, kuidas Koit kehastus ümber “Knight Rideri” ja “Rannavalve” staariks David Hasselhoffiks, kes on teinud ajalugu Berliini müüril 1989.aastal looga “Looking For Freedom”, oli hämmastavalt vapustav. Jäigi telekat vaadates tunne, nagu esineks Eestis tõepoolest David Hasselhoff isiklikult, ainult nägu ei olnud omane tuntud Kittiga kimavale staarile. Tõepoolest, Hasselhoffi stiil oleks nagu Koit Toome oma, see sobib talle suurepäraselt. See ongi Koidu stiil, mis talle tõesti sobib, kahjuks avastas ta selle alles nüüd, oleks võinud varem Davidist malli võtta.
Nii siis otsustasingi üles otsida YouTubest Berliini müüril esitatud loo “Looking For Freedom”. Njah, väga hea oli, kuid siis sattusin juhuslikult otsingu kaudu Ameerika talendisaate neljandasse hooaega, kus kohtunikelaua taga olid kohad sisse võtnud Piers Morgan, David Hasselhoff ja Osbourne.
Oma kirjutatud lugu “Rannavalve” sarjast pärit Hasselhoffile, kes kehastas Mitch Buchannon’it, esitas David Johnson.
Lugu, mida kutsutakse “Hasselhoffi lauluks”, oli hea, viis oli väga hea ja samuti oli seda väga naljakas kuulata. Tema olek laval ja selle loo esitamine oli väga meeldiv ja humoorikas. Ja seda ma teiega selles postituses jagada sooviksingi.
Kusjuures video vaatamise-kuulamise ajal jälgige kindlasti ka publikut, õhtujuht Nick Cannonit ja kohtunikke. Viimaste reaktsioon, eriti Hasselhoffi oma, peaks olema kindlasti tähelepanu väärt.

“Hasselhoffi Laulu” sõnad:

I wanna be the sand between your toes
And maybe you could teach me CPR
We could practice in the back seat of my car

What must I do
to prove my love to you
David Hasselhoff

I even bought “Knight Rider” season 2
So I could see your ROCKIN’ Do
David Hasselhoff

I bought your speedos off eBay too
But I just can’t…fill them out like you
David Hasselhoff

What must I do
To prove my love to you
David Hasselhoff

I always knew
That I was meant for you
David Hasselhoff

I’ll spoon you the whole night through
Even if you had the flu
David Hasselhoff

I saw “Wedding in Paradise…2”
What the hell were you thinking dude
David Hasselhoff

Video

Jagage postitust

Kommenteeri