/ juuli 19, 2014/ 100 blogipäeva, Filmid & sarjad, Meelelelahutus/ 0 kommentaari

Walker, Texase korravalvurOh mind ja mu meelistegevusi küll. Taaskord olen valmis saanud uue intro teleseriaalile, millest ühe intro juba teinud olen – “Walker, Texase korravalvur” on siis see intro, mida üle poole aasta tegin. Lihtsalt ei olnud mõtteid, kuidas lahendada sellist olukorda, kus video oleks nagu veninud, sellega ma rahul üldse ei olnud. Kuid mõned päevad tagasi sai varsti roostetama hakanud projekt uuesti ette võetud ning see valmis alles järgmise päeva öösel, seega kulus selle lõppviimistluseks, millega mina igati rahule jäin, 7 tundi.
Mustand sai veidi muudetud: valge kirjastiil tehtud suurusele 7 ja kirjastiiliks sarja ametlik font Algerian, nime ajal kuvatud klipp jääb viimasel hetkel seisma 1 sekundiks ja siis jätkub. Taustalooks endiselt sarja tunnuslugu (“The Eyes Of The Ranger”), mida, nagu paljud arvavad ja teavad, ei esita Chuck Norris (Norris esitab seda ainult sarja algustiitrites), George McAnthony esituses. Samuti sain selles videos kasutada mõningaid klippe, mida esimeses kasutatud ei ole…
Muidugi on mõned kohad, mis veidi nihu läinud, enamasti just klipid nime ajal, õnneks aga on need piisavalt väikesed vead, et neist mitte välja teha :blush:
Minu meelest on see video, nagu ka esimene, vettpidav tõestus selle kohta, et kui kuritegevus on haigus, siis Walker ja tema kaaslased on selle haiguse ravi!
Kuid mis siin enam, nautige introt ja jagage ikka muljeid kommentaariumis ja blogi näoraamatus!

Jagage postitust

Kommenteeri