/ oktoober 15, 2022/ Meelelelahutus/ 1 kommentaari

Bass, trummid, perkussioon, kitarr, klahvpillid, tromboon ning trompet – kõik need ja mitmed teisedki muusikainstrumendid on esindatud 2006aastal Tartus loodud bändil – Estraadiraadiol.
Ma pole varasemalt kuulnud ainsatki ansambli pala või laulu, ammugi siis bändist endast, ent eelmisel nädalal jäi mu kõrva kummitama ja hinge kriipima üks instrumentaalpala, mis mulle tohutult meeldima hakkas. Kohe täiega! Mitmeid päevi mõtlesin, mis pala see selline on ning kes on esitaja ja autor(id).
Siis, kui enam rahu ei saanud, no kohe üldse ei saanud rahu, tee, mis sa teed, otsustasin selle beebisammu teha ja voilaa! – nuhkisin selle välja nagu rebane peitu pugenud kanu, ning mitte Shazami abiga, ja selgus, et bänd on Estraadiraadio ja nende instrumentaalpala “Apoteoos nr. 1”. Kogu pala on suurepäraselt üles ehitatud, kõige ilusamad kohad minu arvates on flöödiinstrumentaalid, need on ühed kõige ilusamad, aga ka sobivamad ja kummitavam osa kogu sellest palast.
Kuigi ta mulle tohutult meeldib, ei sobi see telefonihelinaks :( (samas pole katsetanud, kuid kindlasti testin :thinking: ) ja “Homsete Uudiste” tunnuspala (ega teisi teemalugusid) ta kindlasti üle ei trumpa.

Pealehel esiletoodud postituse põhipilt on võetud Shazami kodulehelt.

Estraadiraadio – “Apoteoos nr.1”

Jagage postitust

1 kommentaar

  1. Aitäh! Ei teadnud neid. Selgus, et on suurepärane bänd :)

Kommenteeri