/ detsember 22, 2022/ Inimesed & ühiskond/ 1 kommentaari

Enam kui 5aastat tagasi Maryliisi eestvedamisel alguse saanud ülimalt vinge blogijate vaheline jõululoos toimus ka aastal 2022 (tegelikult ka 2021.aastal) olenemata kõigest halvast, mis praegu maailmas toimub.
Erinevalt viie aasta tagusest ajast, kui osalejaid oli tublisti üle kümne, osales tänavu ainult 2 maruägedat blogi – Mul ei ole blogi ja maailma parima kohaga Maailmaparandaja:
Minu poolt on pakk teadlikult pandud teele paar päeva tagasi, kuna soovisin, et saaja saaks paki kätte võimalikult lähedale pühadele, seega eeldan, et ta on selle kätte saanud täna (22.12.22) või saab homme (23.12.22).
Mina oma kingi olen saanud kätte. Seda entusiastlikult avades vaatas mulle vastu valge wrapipaber, mis oli mässitud ümber tassi, mille juba samal õhtul kasutusele võtsin, ühel poolt tekstiga Mul ei ole blogi ja teisel pool “aga see ei takista mind“, mis mulle tõega meeldis. Ma usun, et sain tuumale, sellisele pisikesele “sarkasmiga” mõeldud sisule pihta; veel sain omale pühademeeleolus sokid, mida kindlasti laupäeval kasutan; siis veel midagi omapärast – metsamarjadega mesi. Pole kunagi midagi sellist saanud maitsta, mistõttu on see paki sisust kõige omapärasemaid tooteid. Ja muidugi minule ääretult suurele maiasmokale oli kaasa pandud šokolaad ja kommi.

Minule tegi paki Pille, kelle veebipesa aadress pole mitte Puu 1 ega Oks 2, ka mitte Vaatetorn 10-1, vaid maailmaparandaja.blogspot.com. Aitäh!

 Kõik jõululoosi postitused: Jõuluaja kingipakk | Blogijate kingivahetus

Jagage postitust

1 kommentaar

  1. Aitäh! Sain pakikese ilusasti kätte! Meeldivaid jõule!

Kommenteeri