/ oktoober 11, 2022/ Inimesed & ühiskond/ 0 kommentaari

Suvel külastas Taavi Libe oma saatemeeskonnaga Mulgi vallas ja Läti piiri lähistel elavat Priitu (saadet saab vaadata TV3 leheküljelt), kes tutvustas oma suurt hobi ja kirge – vanade retrokassettide kogumist. Tema kogus on kõike, alustades Ice Creami “Helista Mulle Mobiilile” palast ja lõpetades Saudi-Araabia tuntumate muusikute ja muusikaga ning 30-ndate Eesti šlaagritega :yes: .
Paar nädalat peale saate eetrisse minekut, augusti alguses, tegi kollektsionäär Facebooki grupi, kuhu ta laeb peaaegu igapäevaselt ülesse infot uute kogusse saadud helikassettide kohta, ning septembris vorpis edukalt veeberi bloggeri keskkonda :ok: . Grupp, nagu blogigi, on avalik ja tema tegemiste järgijateks saavad hakata kõik huvilised ning grupiga saavad liituda kõik, kellel on vähimgi huvi olla osa informatiivsest kogumisaktsioonist.
Grupi aadress on facebook.com/groups/priitpriitukassettidekogu ja kõikidel, kellel on kogujale kassette anda või mõistliku hinnaga müüa, saab peategelase endaga ühendust grupi kaudu, kirjutades talle Facebooki postkasti või helistage või saatke SMS numbril 5384 9905.

Alljärgnevalt minu poolt kirjutatud reklaamtekst:

Jagage postitust

Kommenteeri