/ september 1, 2013/ Arvutid, Internet & muu elektroonika/ 0 kommentaari

Bikini GirlEt arvutiga töötamist või mängimist või mis iganes tegevusi saaks nautida, selleks peaks arvuti töölaud olema puhas ja vastu võiks vaadata pilt, mis pakuks rõõmu ja sära ja võlu igale silmale. Seetõttu otsisin ja kogusin Internetist kokku allolevasse galeriise 50 seksikat taustapilti bikiinides naistest ja neidudest, enamasti siiski just neidudest, kelle ilu ja/või seksikus panevad tantsima ka kõige nukrama nurgas seisva arvuti ja võtab jalust nõrgaks iga mehe :uskumatu:
Suurem osa piltidest on noortest silmipimestavalt kaunitest tüdrukutest, kuid leidub ka veidi vanemaid. Ühel, sellel, mis kuulub minu ühtede lemmikute hulka, on rinnad küll nagu herneterad, aga see-eest pilt ise on super. Lihtsalt võrratu. Nagu ka teised on võrratud. Iga pilt ja tüdruk omamoodi sümpaatselt armas ja vapustavalt kena;
Kui te aga soovite kindlaid pilte arvutisse laadida, siis klikake pildil, tehke sellel paremaga klõps, valige View Image (Vaata pilti) ja seejärel Save Image (As) (Salvestage pilt (kui…)) või tehke pildi thumbnailil paremaga klõps, valige Open In A New Window (Tab) (Avage uues aknas/kaardil) ja salvestage siis pilt oma arvutisse :yes:
Kuid nüüd aitab minu lobast. Head kooliaasta algusest kõigile, kes on otsustanud seda teed ikka käija või kes on kohustatud seal käima.
Nii et nautige ja laske silmadel puhata 1.septembril, uue kooliaasta alguse puhul, ilusaid ja seksikaid bikiinides naisi vaadates ja imetledes :ok3: :wink:

Jagage postitust

Kommenteeri