/ juuli 21, 2013/ Filmid & sarjad, Meelelelahutus/ 0 kommentaari

Chuck Norris

Chuck Norris, “Hero And The Terror”

Olen lugenud foorumitest, kus on arutletud, kuidas sobiks Chuck Norris draamafilmi. Ja kuidas ta seal hakkama saaks. Enamus foorumlastest väitsid, et näha oleks küll huvitav, ent nad ei suudaks teda seal ette kujutada, kuna näitleja on eelkõige tuntud märulifilmidest. Tema filmides peab olema alati action. Sellest ei saa üle ega ümber. Kuid keegi ei arutanud, kuidas ta saaks hakkama ja sobiks komöödiadesse. Nüüd saate teada. Nimelt oli Chuck külalisnäitleja sarjas “Yes, Dear”, kus ta mängis otse loomulikult iseennast.
Pooletunnise komöödiasarja IV hooaja IX episoodis “Chuck ja Jimmy” jälgib Norris mõned päevad politseinike iga päevatööd, et saada aimu, kuidas mängida uues sarjas turvameest. Ta leiab ühise keele Jimmy’ga, kes aga avastab ühel hetkel, et märulikangelane ei ole midagi muud kui lihast ja luust inimene, kellega tavaelus action ja kaklused kaasas ei käi.
Muidugi on teised sarja osalised niivõrd põnevil töötamisest koos Chuck Norrisega, et nad näevad isegi unes temaga päriselt koos töötamist;

Sari näib olevat hea ja nimetatud episood üsna naljakas. Eriti meeldisid mulle kohad, kus Roy ütleb kohe alguses, kui Norris jaoskonda siseneb: “See on Walker! See on Walker!” Samuti oli tema unenägu naljakas, kus ta nägi, et mängib sarjas “Walker, Texase korravalvur” Walkeri paarimeest. Ka Norrise repliik, kus ta paneb sõna sõnalt kirja politseiniku lause, rõhutades sõna everything, oli omamoodi muhe. Eriti just see, kuidas ta seda ütleb.
Soovitan vaadata :ok: Episood lingitud pleierisse YouTube’st

“Yes, Dear” (IV hooaeg IX jagu)

Jagage postitust

Kommenteeri