/ november 6, 2016/ Loodus, Pehmed & karvased/ 0 kommentaari

Täna ei kirjuta blogipostitust mitte tavapäraselt Ailar, vaid hoopis mina, Crenna, väike marakratt, nagu Ailar mind aeg-ajalt hellitavalt kutsub. Seega tere taas kõik Mul ei ole blogi lugejad ja jälgijad!
Ei saanud mitte mingil juhul jätta postitust tegemata, sest mõned tunnid tagasi õues käies oli tagasi tulnud minu lemmikum asi maailmas – lumi, mis nii puhas ja valge… Maa on valge nagu naiste pulmakleit, mida kõik maailma naised kanda ihaldavad :)
Taasnägemisrõõm on üüratu, ootasin uut lund nii kaua ja lõpuks on see nüüd kohal. Ma olin (ja olen siiani!) nii õnnelik :megahappy: , et mine või lolliks, kui pea ukse vahelt välja pistsin ja lund nägin. Mängurõõm oli tohutu! Niisiis jooksin lumes, pistsin nina lumme, turtsusin veidi ja liikusin edasi järgmisesse võimalikult paksu lumekihiga kaetud paika. Eh, ma polnud ainus kutsa õues peremehega jalutamas… Aga loodan, et lund tuleb rohkem maha, sest siis on õues käimine lõbusam. Kurb muidugi see, et külm on. Olen ikkagi pisike ja kuna karvkate ei ole mul nii paks ega kohev kui kasuvend Täpil või “Jääaja” Manfredil, siis hakkab mul isegi ringi liikudes ja joostes-hüpates külm, kuigi ilmselt sain oma päevase spordijooksu :running: tehtud, sest olen nüüd nii väsinud, et lihtsalt magan. Igal hommikul, kui peremees või perenaine last lasteaeda viivad ja õhtul sealt tagasi toovad käin nendega alati kaasas ja nüüd on inimesest õel veel lõbusam järgi käia, sest väljas on luuuuumiiiii. Ma meeletult armastan lund :kiss: :heart: !
Kui lumi kuhugile ära ei kao ja seda ikka juurde sajab, siis kindlasti palun Ailaril või Armsakesel mõned pildid sellest teha, sest kõike, mis elus on väärtuslik, aga ka lõbus ja naljakas tuleb jäädvustada.
Ahjaa, seda ka veel, et Armsakese tehtud pannkoogid maitsevad samahästi kui kont, mis mulle ka meeldib. Lumi ja pannkoogid – päev on korda läinud.
Piltidest rääkides meenus mulle üks pilt aasta algusest, mis tehtud kohe peale seda, kui olin lumehanges oma ninaga sobranud ja peale seda turtsusin… See pilt, mis pärineb mitme pildiga vürtsitatud postitusest “Lumine Saaremaa”, siis selline :)

Jagage postitust

Kommenteeri