/ aprill 3, 2016/ Inimesed & ühiskond, Meelelelahutus/ 0 kommentaari

Võidupilt

Võidupilt

Teate küll seda uut TV 3 liiklussaadet (nimetagem seda nii :hmm: :blush: ) “Eesti halvim autojuht”, kus erinevad juhilube omavad eestlased või nende lähikondlased leiavad, et isiku sõiduoskused sooviks põhjalikku ülevaatamist, proovilepanemist ja põhjalikku lihvimist oma ala professionaalidelt. Nii ilmselt sündiski nimetatud telesaade. Lisaks saatele otsustati korraldada ka just liiklusega mistahes moel seotud foto- ja videokonkurss, kus 7 järjestikusel esmaspäeval, alustades 28.märtsist 2016 ning lõpetades 9.maiga 2016, selgub üks võitja, kes saab auhinnaks tasuta parkimise EuroParkla tasulistes parklates.
Vahelduseks kurbadele ja suuri emotsioone tekitavatele sündmustele, mis meid viimase 5 päevaga tabanud on, on rõõm teatada-tõdeda ka positiivseid uudiseid: nimelt on mul heameel, et väikese osavõtuga, vähemalt praegu see nii on, foto- ja videokonkursi esimese esmaspäeva (s.o. 28.03.16) võitjaks tulin mina. Milline rõõm :megahappy: :dancing: :ok3:
Võitsin siis ilmselt tänu sellele, et inimestel oli võimalus hääletada ning võiduka lõpuni aitas mind 2015.aasta veebruaris tehtud pilt Kuressaares Mooni tänaval, kus Armsakesega juhuslikult mööda kõndides nägin autot, kelle omanik oli otsustanud parkida täielikult kõnniteel, blokeerides sellega jalakäijatel võimaluse jalgrada kasutada, kusjuures niimoodi parkimiseks vastav korraldusvahend puudub.

Lisaks oma pildile lisan siia veel ühe Kuressaares tehtud pildi, mille autoriks Triinu Hein.

Võidupilt

Võidupilt; liiklusseadus § 20 lõige 4 punkt 2 keelab parkida osaliselt või täielikult kõnniteel, kui selleks lubav liikluskorraldusvahend puudub. Jalakäijale tuleb jätta vähemalt 1,5 meetri laiune käiguriba

Autor: Triinu Hein

Jagage postitust

Kommenteeri