/ november 21, 2016/ Pehmed & karvased/ 0 kommentaari

Ahoi armsad lugejad! Taaskord neljakäpaline Crenna siinpool! Mu elus ei ole suuri seiklusi :( nagu mu liigikaaslasel Janetil, kes Kaiga palju ringi liigub ja kõike näeb, siiski kohtun minagi aeg-ajalt toredate inimeste ja erineva iseloomuga koertega. Täna aga mõtlesin jagada arstitädi juures käimist…
Arvestades minu energilisust ja trallimishullust eriti õues olles, siis tekkisid Armsakesel ja Ailaril tunne, et olen teinud endale viga, sest tagumist käppa (kintsu) õrnalt puudutades näitasin neile hambaid ja tahtsin isegi hammustada. Seetõttu otsustasid nad mind igaks juhuks Taluapteeki loomakliinikusse, mis on jäänud minu kodukliinikuks, ülevaatamisele ja kontrolli viia. Muidugi ma kartsin neid, sest vanaisa Nässu rääkis mulle kunagi, et kui doktori sõna ei kuula, siis tuleb arstitädi ja virutab vastu pead kummihaamriga, mis on veel viltusem kui Pisa torn :blush: , ja muidugi kunagi ei tea, mida nad teevad, kuigi annan endale aru, et nad soovivad mind aidata. Esmalt võttis mind tore tohter enda kätte, pani suukorvi pähe, mida ma üldse ei salli, ning pani mu laua peale ja hakkas siis mind uurima. Vaadati üle mu tagumised käpad (kintsud) ja seejärel esikäpad, ka lõigati lühemaks küüned, mis juba üsna suured olid. Samuti anti mulle kommi, mis hiljem osutus puugi- ja ussirohuks. Muidugi ei tahtnud ma seda süüa, paraku oli arst targem ning tegi mul suu lahti ja toppis selle vägisi suhu. Paraku ei jäänud üle muud, kui see rohi alla neelata. Aga kõige hullem polnudki :)
Ehee, sain kingi ka :wink: . Alumisel korrusel on loomapood, kus müüakse loomatoitu, šampoone, koerte- ja kasside jalutusrihmasid… Ühesõnaga kõike, millega loomapoodi sisenedes loomaomanikud arvestavad, et saavad sealt kätte kõik selle, mis vajalik. Siiamaani käisin automaatselt sisse keritava jalutusrihma ja kaelarihmaga jalutamas, nüüd on see aeg läbi, sest mulle osteti traksid ja kael on rihmast täielikult vaba :dancing: Lisaks olen pimedas kogu aeg nähtav, sest rihm ja traksid on valmistatud nii, et need pimedas helgiks, nagu helkur. Nii mugav ja mõnus olla kohe ja ülimalt turvaline. Traksid ikka mugavamad, kui kaelarihm :)
Huvitav juhus oli siiski veel see, kui jõudsime parklasse. Nimelt olid kõik parkimiskohad võetud, kuid üks bemmivend (või bemminaine) oli nii ülbelt parkinud, et hõivas kaks kohta korraga, mistõttu ei leidnud Ailar parkimiskohtagi ning parkis julmalt auto punase BMW kõrvale. Allpool mõned pildid ka… ka sellest valesti parkinud BMW-st :angry2:

Jagage postitust

Kommenteeri