/ november 23, 2016/ Pehmed & karvased/ 0 kommentaari

Hoi-hoi lugejad! Seekord mitte ainult neljakäpne Crenna, vaid neljakäpne ning täiesti märg Crenna siinpool! Just, käisin äsja vannis, mis tegelikult mulle üldse ei meeldi, sest ma saan märjaks.
Ei mäletagi enam, millal viimati vannis käisi :hmm: Vaatasin juba enne seitset, et toimub midagi kahtlast, kuna perenaine askeldas midagi teises toas. Siis järsku avastasin, et toodi välja vann… :confused:
“Oi-oi” mõtlesin endamisi kartes, mis juhtuba hakkab. “See ju vann, kus mind pestakse!”
Teesklesin, et magan, tegelikult hoopis tukkusin samal ajal tihedalt jälgides, millal mulle siis järgi tullakse. Ei läinudki kaua aega, kui peremees mu sülle võttis ja näitas mulle, milleks valmis pean olema.
Vaikselt asetati mind vanni. Vesi oli minu jaoks paras: ei olnud kuum ega külm. Täitsa paras mulle!
Nii siis seisin vannis ja värisesin hirmust nagu vahtralehega Kanada lipp. Ja siis pandi vett kõhu peale, kaela ümber, seljale. Kõrva tagant sügati mind märgadega kätega, mis olenemata märgadest kätest mulle meeldis. Ehhe, nii mõnna oli :ok: Ja siis sai mõnna läbi, sest perenaine pani oma kätele mingit valget lõhnatut möksi, mis selgus olevat koerte šampoon :)
Siis topiti seda šampsi mulle peaaegu igale poole: kõhule ja seljale, kõigile neljale käpale ja kõrvatagusedki käidi üle ning kindlasti saba. Siis millegipärast pidin selles neetud vannis lihtsalt niisama paar minti passima, sest muidu ei pidavat šamsu oma tööd tegema. Selle aja sees mõtlesingi, et kui Ailar lubab, teen sellest vannis käigust ühe postituse. Kaks mintsa läbi pesti mind korralikult üle, nii et isegi šampooni tilka ei jäänud mulle peale. Siis kuivatati mind ning kui lõpuks põrgu seitsmendast taevast pääsesin jooksin kahe toa ja köögi vahet nagu peata pooletobine kana ;D . Vahepeal tegin mõne haugatusegi juurde (mis arvatavasti ei meeldinud alumistele naabritele :( )… Aga siis väsisin trallimisest ära ning viskasin end pikali. Tegin umbes tunniajase uinaku. Nii hea ja värskendav. Nüüd olen peaaegu juba kuiv.
Galeriist on näha, kui arg, see-eest ka ülimalt armas ja numpsik ma pesemise ajal olin. Nagu truu Bonanza. Nüüd enam ei ole. Jjjjjjjeeeeeeeeeeeeeee! :totakaspakaa:
Aga praegu… kohtumiseni järgmisel korral :bye2:

Jagage postitust

Kommenteeri