/ juuli 16, 2010/ Inimesed & ühiskond

Oh mind küll… :blush: :angry: :angry2:
Mõned kuud tagasi tulin Rae poe poolt koju ja teiseltpoolt teed kõndis mulle vastu blond neiu, kes tuli just Õuemajast ja kes ütles vägagi sümpaatselt mulle tere ning, kui õieti mäletan, isegi naeratas. Tol hetkel ei teinud sest väljagi, kuna pidasin seda eelkõige naljaks ja ei võtnud neiu sümptaatsust tõsiselt. Just seetõttu, et mandril elades on just nii tehtud nalja.
Mõned kuud hiljem ehk siis eile (15.07.2010) tulime mingi 9 ja 10 vahel õhtul Janise juurest ja läksime minu poole, tuli sama neiu vastu. Ütles isegi sümpaatsemalt tere kui esimesel korral ja naeratas. Ka seekord oli minu reaktsioon sama, kuigi vastu teretasin ikkagi (ma loodan :blush: :hmm: ). Hiljem, kui Janis minu poolt oli ja surfas arvutiga kuskil, hakkasin sellele neiu naeratusele ja tervitusele mõtlema. Miks? Ei tea, aga kui keegi teist selle välja nuputab, andke mullegi teada. Siis läks Janisega meil jutt selle peale, kas neiu tegi nalja või on ta mulle TÕESTI silma peal pannud, mis minu meelest on vägagi ebatõenäoline. Aga siiski… Ehk tõesti? Nii arutasidki 2 sõpra, kuidas saada teada, kes on see neiu. Lahendusi tuli mõlema poolt piisavalt ja sõelale jäi ainult üks variant – detektiiv. Ei ei, ma ei plaani palgata Hercule Poirot ega Nero Wolfe’i. Tuleb end ise panna nende olukorda ja mõelda, kust võiksin selle neiu üles leida. Elab ta Kuressaares või mandril? Kui Kuressaares, siis kas ehk Kaevu või Kevade tänaval. Või hoopiski Pikal või Smuuli tänaval. Variante on meeletult, aga missugune neist siis tegelikult on see kõige õigem? Jne.
Käisin täna isegi Õuemajas ja pärisin antud neiu kohta. On ta seal töötaja ja kas nad teavad sellest isikust midagi. Paraku tulemusi see ei andnud. Ainus idee, mis mulle veel nii öelda “pirni põlema”  :idea: pani, oli minna Veski Trahteri juurde ja seal oodata umbes kella kümneni õhtul. Minu suur ootus ja veel suurem lootus, et ehk kõnnib ta tänagi sealt mööda ja saan temaga tutvust teha, aga ei. Reinuga küll ootasime, aga tüdrukut ei tulnud.
Kuna ma ei tea ei neiu nime, töökohta (või kooli), nime, vanust ega praktiliselt mitte midagi, olen esialgu sunnitud abi paluma internetist isikutelt, kes seda blogi loevad. Ehk satub seda lugema mõni õige isik, kes teab, kellest räägin ja ta annab teate edasi. Või ehk juhtub seda sissekannet lugema tema ise. Kui keegi tunneb või arvab tundvat ära isiku, keda allpool kirjeldan (vähemalt niipalju kui tean ja oskan), mida on väga halvasti kirjeldatud ja on võib-olla raske aru saada, kellest peaks jutt olema, võiks mulle kirjutada või anda talle mu e-posti aadressi ailar@muleioleblogi.net, et ta saaks minuga ühendust võtta.

Tundemärgid:

Umbes 150-160 cm pikk, mustad-valged juuksed (kui tõesti eilset nägemist õieti mäletan), VÕIB elada (või elab seal ta sõbranna, vanemad, tuttavad, jne) Kuressaare Gümnaasiumi läheduses.

PS! Seda artiklit võiks vahepeal uuesti lugeda, kuna tundemärke võin juurde lisada, kui peaks midagi meenuma!

Oh mind küll…

Jagage postitust