/ oktoober 2, 2021/ Meelelelahutus/ 0 kommentaari

Allikas: discogs.com/master/1835728-Luci-20-Ane-Munad-Vahtu

Tänasel oktoobrikuu esimesel reedel (pidin juba kirjutama nädala seitsmenda päeva, sest uskusin olevat pühapäev :blush: )(postituse avaldamise hetkeks on saabunud laupäev) on kodus nii vaikne olla. Lapsel on köha, mis algas eile lasteaias, ja üritame seda ravida, ennetada, et olukord ei läheks hullemaks. Ei taha hoolduslehele jääda, kuna see kõik on rahaline kaotus. Jah, erinevalt haiguslehest, kus tööpäeva kompenseeritav määr on kõigest 70% ja 2021.aastal tasustatakse alles teisest päevast, on hoolduslehel päevamäär 80% ja selle katab Haigekassa esimesest päevast alates. Kuid siiski on see materiaalne kaotus. Nii käisimegi eile õhtul (loe: 30.09) apteegis ja ostsime kurguaerosooli, mis lisaks saialillele sisaldab veel salveid, punet, kummelit. Iga 4-5 tunni järel (v.a. öösel) pihustame kuni 2 korda järjest kurku. Mind on selle ravimi vähema koostisosadega (saialill ning astelpaju) aerosool alati aidanud :ok: . Nii kaalusingi, et kui aitab mind, miks ei peaks see aitama teda?
Eks paari-kolme päeva jooksul ole täpsemalt näha, kuidas tema tervis ja kurk paraneb. Loodame parimat! Alati!

Aga igas päevas on ka midagi positiivset. Näiteks linnud ja linnulaul. Ja puudelt langevad lehed, mis teeb looduse värviliseks. Või taevast kiirgav Päike, mis teeb ilma ilusamaks ja Eestimaa sügise päikesepaisteliselt valgemaks. Ning muusika, eriti tempokad ja rõõmsa tooniga muusika, mis kutsub tantsima, tõstab tuju ja teeb meeleolu rõõmsaks.
Üks lõbusast energilisusest pakatav lugu on Luci ja Ane repertuaarist pärit “Pannkoogilaul”, mille muusikavideo on vändatud bennihillilikus võtmes – täis energiat, lõbusat huumorit ja muidugi ikoonilisi jooksustseene, kus peaaegu alati oli tagaaetav Benny Hill ise. Selles videos aga Ane :yep: :wink: . Ja vidjosse hästi sobitatud heliefektid, mis andsid juurde omapärasust ja toob kolmeks minutiks muige ja pisikese naeratuse suule. Ja muidugi Ane oli ikka, olgem ausad, väga kobe neid. Temale valitud garderoob sobis nii ilusti, tõi videosse veidi naiselikkust ja seksikust. Mulle ta väga meeldis. Ja muidugi Luci prillid – nii ägedad, samas ka nii koomilised. Nagu oleks tegemist nohikust Zorroga, kes oma igapäevases koduses argielus eksis pliidi äärde :D . Suurepärane valik :ok2: .
Ikka äge lugu sellest, kuidas pannkoogi tegemisel läheb köögis viltu kõik, mis võib viltu minna… Eks nalja tegemine ja selle mõistmine on inimeseti erinev – igaüks saab sellest aru oma mätta otsast vaadatuna. Kindlasti on neid, kellele see lugu ja muusikavideo kuidagi peale ei lähe. Kes teab, mõni leiab, et on lapsik, et täiskasvanud inimesed sellist asja teevad, aga isiklikult mulle, kes ma enda meelest huumorit mõistan ja sellest aru saan, see meeldis. Nii lugu, kui video. Ja samuti artistid. Sobivad kokku. Kahju, et nad enam positiivseid lugusid ja lõbusat huumorit ei tee :( .

Mina poen nüüd ära tuttu :sleepy: , teile aga lõbusat tantsulist :dancing_man: uue päeva, laupäeva algust :)

Jagage postitust

Kommenteeri