/ juuli 19, 2019/ Arvutid, Internet & muu elektroonika, Pildimeem/ 0 kommentaari

Seonduvalt eelmise postitusega, kui kirjutamise vahepeal pikutasin ja end lebolt tundsin, mõtlesin et miks mitte katsetada praegu minu (osade) Facebooki sõprade seas kas just populaarset (aga võib-olla siiski :hmm2: ), kuid kasutatavat äppi FaceApp, mis võimaldab oma mistahes piltidega mängida ja lõbutseda lisades pildile juukseid, habemeid, meiki, muuta taustapilti ja korrigeerida värve, jne.
Siin on lõbustuse tulemused (tekst jätkub allpool):Minu arvamus äpist on positiivne :ok: :ok3: . Vahvaid asju saab sellega teha. Muidugi PRO-versioonis, mille tellimiseks mina mingit vajadust ei näinud, on võimalusi rohkem, tunduvalt rohkem ja watermark (vesimärk) on pildilt nagu vits vette kadunud, kuid tasuta versioon saab samuti täitsa toredasti hakkama.
Mulle isiklikult meeldisid habemega, kuid ilma naeratuseta pildid kuskil suure linna, võib-olla New York või LA, taustal. Need nii ägedad, eriti see pilt. Mis puudutab naisversiooni minust, siis pildil olen kena. Aga päriselus, kus pildid mingit rolli ei oma, kas ma ka siis nii pretty olen? Vat see on küsimus :hmm2: :blush: .
 
Olge toredad ning vastake küsimusele, kas teie kasutate mistahes pilditöötlusprogramme? Olgu see vajalik töö juures või lihtsalt oma lõbuks

Kas kasutate pilditöötlusprogramme?

Tulemused

Jagage postitust

Kommenteeri