/ juuli 25, 2019/ Arvutid, Internet & muu elektroonika, Inimesed & ühiskond, Vlog/ 0 kommentaari

Üleeile, teisipäeval, kui viimast päeva võtsin klaritromütsiini (antibiootikum) seoses haigestumisega nädal ja paar päeva tagasi pärast esmakordset angiini põdemist, millesse siiani teadmata põhjus(t)el juuli alguses haigestusin ning mida fenoksümetüülpenitsilliiniga (samuti antibiootikum) osaliselt välja sai ravitud, ent täiesti terveks siiski ei saanud, larünginiiti. Kuna teisipäeval oli juba teise haiguslehe ning samuti antibiootikumi võtmise viimane päev otsustasin seda päeva kasutada kuidagi kasulikult ja miks mitte loovalt. Nii võtsingi ette video kokku monteerimise alles olnud materjalidest Eesti blogijate Instagrami päevadest, milles mina oma blogiga Mul ei ole blogi osalesin 12.-13.juuli 2019. Põhjus nende kahe päeva jooksul avaldatud materjalidest teha üks videokogumik oli seetõttu, et minu üles laetud videod, millest peaaegu kõik olid vähemalt üks minut või pikemad, ei jõudnud täies mahus Eesti blogijate konto jälgijateni, kuna Instagram (IG) mingil põhjusel suurema osa lihtsalt kustutas või ülesse ei laadinud :( , mis tähendab kõigi huviliste jaoks suurepärast võimalust vaadata kõiki storys olnud videosid täies pikkuses ja mahus.
Ent tean kindlalt, et osasid sotsiaalmeedia storysse ülesse laetud pilte ja videosid allolevas kokku monteeritud videos olla ei pruugi (ja tõenäoliselt ei olegi :( :blush: ), sest kahjuks kõiki säilinud ei ole, samuti ei anna mingit garantiid failide sellist järjestust, mis nad olid Instagramis. Aga usun, et see ei olegi tähtis – tähtis on see, et midagigi on säilinud :yep: .
Kuid kes soovivad minu päeva, vähemalt seda, mis säilinud on, järele vaadata, saate teha seda teksti all olevast videost, millele järgneb tore pildigalerii, mis samuti üle kiikamist väärib;
Ja erinevalt (digi)televisioonioperaatoritest minu päevade järele vaatamiseks ühegi operaatoriga liitumine vajalik ei ole, see on tähtajatu ja kukrut kergendama ei pea :ok: :ok3: .
Samuti jagage oma seisukohti all kommentaariumis, kas jälgisite minu IG päevi ja kuidas rahule jäite;
 
Ahjaa ja ärge unustage külastamast Eesti blogijate Instagrami kontot, kus iga päeva-kahe tagant saate osa mõne toreda blogija igapäevaelust ning meie tegemisi, teinekord loodetavasti ka ühiseid, saab igal ajal, just siis, kui ise soovite, tšekata ka maailma populaarseima sotsiaalmeedia leheküljel Facebook: facebook.com/eestiblogijad.

Varuge popcorn, võtke tund vabaks ja nautige :ok:

Galerii (pildid ei ole pildistamise/filmimise järjekorras, enamus neist olid storys olemas)

Jagage postitust

Kommenteeri