/ jaanuar 29, 2011/ Mupsiku katsetused/ 0 kommentaari

On hommik. Reede. Kell on umbes pool kümme. Jope selga ja jalanõud jalga, raha ja telefon tasku ning võtsin suuna juuksuri juurde, lootuses saada endale aeg. Õnneks sain aja sama päeva hommikuks, poole üheteistkümneks. Veidi aega oodatud, Reinuga juttu aetud, juustele operatsioon tehtud, läksin huvipärast vaatama, mis Rando ka teeb. Veidi juttu aetud tulin koju, vaatasin “Team Knight Riderit” ning õhtupoole, kuskil kolme aeg käisin sõbra juures, sai temagagi juttu aetud ja tagasi koju tulles läksin läbi Kaubamajast, kust ostsin Palette Deluxe valge juuksevärvi firmalt Schwarzkopf, kelle tooteid, lisaks Wella toodetele, tihti kasutan. Oli plaanis juukseid värvida, nii nagu iga kord peale juusteoperatsiooni teinud oled. Ja ega’s nüüd saa siis tegemata jätta ju :wink: Tegin pool kuus ahju tule, kusjuures õues oli vist tuult niipalju piisavalt, et sain puud esimese laksuga põlema. Tavaliselt kulub selleks mul tunde :( Ahju tuli tehtud, läksin Rae poodi, kuna šampoon ja palsam, mõlemad Schwarzkopf’i valmistatud, olid otsas. Ahi vaikselt küdes, ma samal ajal kolasin netis, vaatasin “TV 3 Uudiseid” ja veidi enne poolt kaheksat, siis kui uudised alles käisid, sain ahju kinni.
Kell oli kaheksa. Vajalikud juuksevärvimisvahendid – klaaskauss, vana käterätik valmis. Ja hakkasin värvi kokku segama: esmalt valasin kogu kinnitusemulsiooni klaaskaussi, seejärel lisasin juurde blondeerimisaktivaatori ja  värvikreemi ning segasin seni, kuni kõik kokku pandud komponendid omavahel segunenud olid. Siis tõstsin laua äärde tooli, viisin klaaskausi laua peale peegli juurde, sättisin käterätiku ümber kaela riiete peale nii, et värvimöksi peale kandes riietele ei läheks, siis panin kätte kummikindad, istusin toolile, nägu peegli poole ning alustasin kompimist kätega klaaskausis ja juustes, üritades ühtlaselt kanda peale juuksevärvi. Kogu kausitäis peas kenasti laiali aetud, võtsin kummikindad käest, viisin nüüdseks ebavajalikud asjad  kööki prügikotti ja siis pesin ära klaaskausi, mille olin pannud kraanikaussi. Ja nüüd, kui kell oli 21, tuli ainult oodata umbes 45 minutit. Vaatasin telekat, TV 3-e, kust varsti algas Austin Powers’i filmitriloogia teine film. Ning mõned mindid enne kümmet läksin dušši alla. Pea kenasti pestud, kasutades esimesena hooldavat Kašmiiri & Pärli juuksemaski, millel tuli lasta mõjuda kaks minutit. Seejärel loputasin juuksed hoolikalt ära. Nüüd hakkas juuksepesu pihta nagu tavaliselt – šampoon pähe ning kui vahutama aetud šampoon juustest maha pestud, lasin juuksed viimaseks üle juuksepalsamiga, mida mina alati juukseid pestes viimasena kasutan, kuna see teeb juuksed paremini kammitavaks ja usun, kuigi ei ole ise otseselt näinud, et ka veidi läikivamaks. Pea kuivatatud ja toas riidesse pandud, läksin peegli juurde sooviga näha, missugune tulemus tuli. Ja tulemus tuli minu meelest väga hea. Oma juukseid ei saa ma lumivalgeks kunagi, kuna mu loomulik juuksevärv, mis peaks olema pruun, nagu enamusel inimestest, ei anna valge juuksevärvimöksiga kokku lumivalget. Pigem selline… Ma ei teagi. Ma ei ole kuigi hea värvide tundja, seega ei oska öelda, mis värvi täpsemalt tuleb. Usun, et kõige parem oleks näha mind otse live’is, silmast silma, kuna siis on näha, mis tulemus tuli.
Hea on ka see, et käterätiku peale ei läinud ühtki juuksevärvi tilka. Juhuu!!! :megahappy: Lisasin sissekande küll katsetuste rubriiki, kuigi katsetus see siiski ei olnud. Aga las ta siis jääb nii, nagu ta hetkel on.
Allpool siis väike galerii minu värvimisest, alustades fotodest, mis tehtud enne värvimist ja lõpetades nendega, mis tehtud peale värvimist, kui tulemust sain minagi peeglist imetleda. Näib aga, et mu galeriid ei kuvatagi päris sellises järjekorras, milles lootsin seda kuvada, seega on pildi all veidi täpsem info… Samuti on pildid kahjuks veidi halvasti tehtud. Ega ennast just kõige paremini pildistada ei õnnestu, eriti kui teha seda seljatagant :yes: :D

Jagage postitust

Kommenteeri