/ mai 31, 2015/ Meelelelahutus/ 0 kommentaari

NB! Pilt ei ole saatest!

NB! Pilt ei ole saatest!

Ja ongi TV3-s läbi saamas tõsieluline rahasaade “Teismeline rahaboss”. Oli tore saade ja iseenesest vahva katsetus selgitamaks välja, kuidas saavad suurte rahadega hakkama 15-aastased koolilapsed. Nii mitmedki osad, minu jaoks just esimene ja viimane, selgitasid põhjalikult, et alaealistele ei tohiks usaldada suuri rahasid. Timea-Helen või mis ta nimi oligi jättis kõige emasümpaatsema mulje, kes soovis endale minu mäletamist mööda käekella, mille hind ei olnud just kõige odavamate hulgast. Jah, ühest küljest saan aru, unistus on unistus, unistus on iga inimese personaalne soov midagi saavutada või saada seda mistahes moel ja viisil.
Viimane saade, kus rahabossiks oli Andri, soovis arvutit ja Samsungi nutikat telefoni, mille ta endale ka soetas. Siiski, nagu Timea-Heleni puhul, ka Andri kulutas lubatust rohkem ja jättis pere Tele2 maksmata. Mitte just kõige targem tegu :angry2:
Samas episoodid, kus rahapeadeks olid Kevin-Markus ja Sirle, olid natukene mõistlikumad. Eriti Kevin-Markus, kes oma unistusele kuidagi lähemale ei saanud, kui sõbrad (või on siin mängus isegi TV 3 käsi :hmm: ) poleks poissi aidanud. Nimelt suutis poiss ära maksta maksud, arvestada ettenägematute kuludega ja mis peamine – pere elas ära kuu aega ilma, et oleks pidanud kannatama nälga, nagu suurem osa tänapäeva Eestis, või muid hädasid – kõik sai lahendatud.
Nüüd aga on otsustanud TV 3 lahkuda vabalevist 1.juulil 2015, mis tähendab kõigile neile, kes vaatavad Eesti tasuta telekanaleid (ETV ja ETV 2, TV 3, France24 ning Tallinna TV) läbi tavaantennina poest ostetud digiboksi abil, et alates nimetatud kuupäevast TV 3 nende ekraanil ei funktsioneeri. Kuidas vaadata edasi TV 3 peale 1.juulit, saad lugeda Delfi Fortest siit.

Aga peale 1.juulit läheb elu TV 3 ekraanil põnevaks. Nimelt on Mul ei ole blogini jõudnud delikaatne info kanalilt endalt selle kohta, et 1. augustist 2015 tuleb ekraanile “Teismelise Rahabossi” mantlipärija – “Teismeline Maffiaboss”.
Tegu tõsielusarjaga, kus üks osaleja, kelle vanus peab jääb vahemikku 15-18 eluaastat, saab kuu aega osaleda Euroopa ja USA suurimate maffia tegemistes olles maffia pealikuks. Kõik otsused, mida osaleja tahab teha või saavutada, peavad teised, kaasa arvatud maffia põhipealik seda tegema.
Saatesarja kogu 10 osa, neist iga üks kestab reklaamita 1 tund, jooksul tuleb ette erinevaid suhteprobleeme perekonna ja võimudega, on kibestumisi ja loomulikult õnnestumisi. Kuidas aga kujunevad osaliste elusaatused peale saadet? Sellest valmib eraldi 5-osaline kokkuvõttev saade osalejatest, mis on nendest saanud peale saadet. Kindlasti leidub neid, kes annavad telekanalile oma inervjuu kodus pere juures, kahjuks on ka osalejaid, kes annavad intervjuud otse Mehhiko vanglatest.
TV 3 on ette võtnud tõeliselt suure riski ja väga omapärase saate, millega ei tohiks nõustuda üksi elav hing.
Aga olenemata meie nõustumisest vaatame seda niikuinii, sest eestlased tahavad põnevust ja adrenaliiini. Kui see nii ei oleks, siis ei näitaks TV 6 endiselt Saksa action-sarja “Kutsuge Cobra 11”.

Kuidas erinevate osaliste elusaatused kulgevad, kui raske on olla maffiaboss? Kuidas hoida oma territooriumit vaenlaste ja konkurentide eest? Kuidas olla kasumis? Mida teha, et võidu saavutaksid omad? Saated tulevad põnevad, kuid kõige selle nägemiseks tuleb end seada teleri ette alates 1.augustist laupäeviti kell 21 ja jälgida kullisilmselt ekraanil toimuvat.

Jagage postitust

Kommenteeri